Take a fresh look at your lifestyle.

مهمان ویژه سومین حراج هنری تهران

0 359
مهمان ویژه سومین حراج هنری تهران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 11 خرداد 1393 ساعت 16:03

مهمان ویژه سومین حراج هنری تهران، اولین تلویزیون Curved  UHD جهان

سومین حراج بزرگ تهران (Tehran Auction) روز جمعه 9 خرداد 1393، در حالی برگزار شد که شرکت سامسونگ، اولین تلویزیون Curved  UHD جهان را برای اولین بار در ایران در معرض دید عموم قرار داد.

در تلویزیونHUC9990  ، سامسونگ با به خدمت گرفتن هم‌زمان دو فناوری  صفحه نمایش Curved  و کیفیت تصویر UHD، محصولی را خلق کرده است که تا قبل از این هیچ شرکتی موفق به ساخت آن نشده است. با تولید این تلویزیون، شرکت سامسونگ تحولی بزرگ در صنعت تلویزیون‌سازی جهان به وجود آورده است و به شعار خود که خلق  تجربه‌ای بی‌نظیر برای بینندگان است دست یافته است؛ به طوری که تماشاگر خود را در بطن آنچه تماشا می‌کند، می‌یابد و جزئی از آن می‌شود. گفتنی است دو تکنولوژی صفحه نمایش Curved  و کیفیت تصویر Ultra HD پیش از این به صورت جداگانه وجود داشت، اما سامسونگ این دو فناوری روز دنیا را در هم آمیخت و آن را در این تلویزیون منحصربه‌فرد ارائه کرد. آنچه تلویزیون HUC9990  را از دیگر تلویزیون ها متفاوت ساخته است نه تنها کیفیت تصویر با جزییات بی مانند آن بلکه مناسب ترین شعاع انحنای (2.4 متر) صفحه نمایش آن نیز است.که حس غرق شدن در تصویر را برای بیننده به ارمغان می آورد.  گفته می‌شود این تلویزیون در ایران در آینده نزدیک به طور رسمی رونمایی خواهد شد.

در حراج بزرگ تهران علاوه بر این تلویزیون، نمایشگرهای اطلاع‌رسانی دیجیتال سامسونگ (LFD) نیز راهنمای شرکت‌کنندگان بود. این نمایشگرها با داشتن ظاهری زیبا و مدرن، اطلاعات مربوط به آثار هنری را با کیفیت بسیار بالایی در معرض دید شرکت‌کنندگان در حراج قرار دادند.


صفحه اصلی

ارسال یک پاسخ