Take a fresh look at your lifestyle.

شمال بروید و با خلاقیت‌تان سرمایه‌گذاری کنید!

145


شمال بروید و با خلاقیت‌تان سرمایه‌گذاری کنید!

کلاف اول:

قطعا در بین ما افرادی هستند که مسافرت به شمال کشور را بر هر جای دیگری ترجیح می‌دهند. برخی از آنها به قدری وابسته طبیعت آنجا شده‌اند که تقریبا آخر هر هفته بار و بندیل خود را برای سفر به این مناطق می‌بندند، اما معمولا سفرهای تفریحی و گردشی چیزی جز هزینه برای ما ندارد؛ از خرج بنزین و کرایه حمل‌و‌نقل گرفته تا اجاره مسافرخانه یا ویلا. اما آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که از صدف‌های بی‌شماری که کنار دریا افتاده‌اند کسب درآمد کنید؟

هیچ کسی در دنیا وجود ندارد که از طرح و شکل صدف متنفر باشد! برخی از صدف‌ها حتی نیازی به تزئین ندارند و به‌صورت طبیعی به قدری زیبا هستند که مردم حاضرند برای خرید آنها چند هزار تومان پول بپردازند. شما می‌توانید با جمع‌آوری صدف و درست کردن طرح‌ها و تابلوهای متنوع و خلاقانه، کسب‌وکاری برای خود راه بیندازید. خدا را چه دیدید؟ شاید از این راه توانستید در آینده یک ملک تجاری بخرید! پس هر وقت شمال رفتید به یاد ما بیفتید.

کلاف دوم:

من دوستی دارم که تولیدکننده روغن شترمرغ است. هر وقت همدیگر را می‌بینیم، درباره تجارت و کسب‌وکار با هم حرف می‌زنیم. او افکار بسیار بلندپروازانه و آینده‌نگری دارد و به نظر من بزرگ‌ترین عامل موفقیتش، همین مسئله است. او چندین‌بار به من پیشنهاد بازاریابی برای فروش روغن شترمرغ را داده است و بنده هم خیلی در این مورد فکر کردم. به نظرم اگر کسی وقت کافی دارد و به دنبال کار می‌گردد می‌تواند با فروش خانه‌به‌خانه کارش را شروع کند.

روغن شترمرغ، تنها یک نمونه از هزاران موردی است که می‌تواند ما را در راه‌اندازی کسب‌وکاری موفق، همراهی کند. شاید در نگاه اول، هیچ فکری برای فروش خانه‌به‌خانه به ذهن‌تان خطور نکند، اما خوب که دقت کنید می‌بینید وسایل و اسباب زیادی در اطراف ما هستند که می‌توان به آنها به‌عنوان یک سرمایه نگاه کرد. به‌عنوان مثال، همه ما در خانه کتاب‌های نسبتا سالمی داریم که شاید چند سال است در گوشه انباری خاک می‌خورد.

آنها را بیرون بکشید و تعدادی را که قابل فروش است، انتخاب کنید. مطمئنا اگر صبح که از خانه خارج می‌شوید هیچ پولی در جیبتان نباشد، شب با دست پر به خانه بازخواهید گشت! همین سرمایه اولیه برای ادامه کار شما خواهد بود. فرصت در دستان شماست!

فرصت سرمایه گذاری

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.