Take a fresh look at your lifestyle.

رونمایی از پروژکتور خورشیدی هوشمند PSI-27w، با مدیریت هوشمند انرژی ذخیره شده

158


رونمایی از پروژکتور خورشیدی هوشمند PSI-27w، با مدیریت هوشمند انرژی ذخیره شده

در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط‌زیست کشور، پروژکتور خورشیدی هوشمند PSI-27w، با مدیریت هوشمند انرژی ذخیره شده، با حضور خانم ابتکار، معاون رئیس‌جمهور و ریاست سازمان محیط‌زیست کشور رونمایی شد. این سیستم با استفاده از انرژی خورشیدی پاک و برای کاربرد در محیط‌های باز استفاده شده و هیچ گونه هزینه‌ای بابت خرید سیستم چراغ، خرید کابل و خرید تمامی اتصالات برقی و اجرای کابل‌کشی و شبکه اتصال به زمین و همچنین هیچ گونه صورتحساب قبوض برق ماهانه و هزینه‌های عملیات برق‌رسانی ندارد.

از جمله مزایای این سیستم استفاده از کنترل سیستم هوشمند الکترونیک برای ایجاد امنیت، مراقبت و حفاظت در اطراف محدوده چراغ خورشیدی در طول تاریکی شب است. این سیستم در خیابان‌ها، میادین، پارک‌ها، تمامی مناطق و فضاهای سبز و تفریحی، پروژه‌های ساخت‌و‌ساز به‌صورت موقت، تمامی محوطه‌های پارکینگ روباز، مزارع، پادگان‌های نظامی و هر محیط سر باز که نیاز به روشنایی شب دارد، قابل نصب است.

همچنین در اماکن مقدس و متبرکه، مراکز تاریخی و فرهنگی و تفریحی، دریاچه و معبر رود و مناطق کوهستانی و تفریحی و محیط‌هایی که امکان تخریب نباشد، در ارتفاعات و مناطق صعب‌العبور و روستایی و دور از شبکه انتقال برق، در محوطه‌های باز پتروشیمی، پالایشگاه و حتی برای ایجاد روشنایی به‌صورت موقت در اماکن تاریک مانند تونل‌ها و با توجه به خاصیت ضد انفجاری در معادن مختلف کاربرد دارد. این سیستم، محصول شرکت نانو انرژی پیشرو بین‌الملل، از موسسات مستقر در مرکز رشد نفت و گاز و پتروشیمی پارک علم و فناوری فارس است. 

فرصت سرمایه گذاری

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.