Take a fresh look at your lifestyle.

بزرگ‌ترین مزیت، خدمات پس از فروش

189


بزرگ‌ترین مزیت، خدمات پس از فروش

شرکت سیال ابزاردقیق میهن از طریق نامه‌نگاری‌هایی با دفاتر مربوط آب و فاضلاب توجه مارا به دستگاه خود جلب کرد. پس از ارائه توضیحات و درخواست این شرکت مبنی بر نصب پایلوت دستگاه در محل با ایشان موافقت شد و دستگاه به مدت یک ماه و نیم زیر نظر ما، اجرای بدون نقص خود را شروع کرد. بعد از بررسی‌های اولیه دستگاه فوق را به بخش کنترل کیفیت سازمان ارسال کردیم و در آنجا بعد از چهار ماه بررسی نتیجه مثبت بود و منجر به خرید ۱۲دستگاه در سال ۹۴ توسط ما از شرکت فوق شد.

این دستگاه نسبت به نمونه‌های خارجی که ما پیش از این استفاده می‌کردیم مزیت‌های بسیاری دارد. از جمله اینکه مشکلات تکنیکی که در دستگاه‌های خارجی وجود داشت را حل کرده و برخلاف نمونه‌های خارجی که هر ماه یک بار میانگین از کالیبره خارج می‌شدند، این دستگاه بدون نیاز به محرک و محلولی خاصی کار می‌کند و از کالیبره خارج نمی‌شود. از این رو هزینه نیروی انسانی برای چک کردن لحظه‌ای دستگاه از بین می‌رود و سازمان از این مسئله منتفع می‌شود.

همچنین قیمت محصول از تمام نمونه‌های خارجی موجود در بازار بسیار پایین‌تر است، نمونه‌های خارجی این دستگاه در بازار امروز بین ۱۲ تا ۲۵میلیون تومان بسته به کیفیت و کشور سازنده فروخته می‌شود، در حالی که این نمونه حدود ۷میلیون تومان قیمت دارد. تنها موردی که می‌توان از دستگاه انتقاد کرد بحث ظاهری و زیبایی آن است که اگر مهندسان این شرکت قدری هم به این مسئله رسیدگی کنند مطمئنا این نمونه قابلیت تسخیر کل بازار داخلی را خواهد داشت.

مدیر پروژه‌های تله‌متری استان گیلان

فرصت سرمایه گذاری

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.