Take a fresh look at your lifestyle.

به نوآوران فرصت ارائه بدهیم

156


به نوآوران فرصت ارائه بدهیم

سال‌های زیادی است که در کشور ما از دستگاه‌های سنجش کلر در انواع مختلف خارجی آن استفاده می‌شود، مشکلات بسیاری که این دستگاه‌ها برای صاحبان صنایع و سازمان‌ها به بار آوردند موجب شد تا به سمت محصولات تولید داخل برویم. یکی از بهترین استراتژی‌های شرکت سیال ابزاردقیق میهن، نصب پایلوت دستگاه در محل، برای کسب اطمینان مصرف‌کننده است.

این نصب آزمایشی قطعا پس از بررسی موجب جلب نظر و رضایت سازمان‌ها خواهد شد و در نهایت به خرید دستگاه منجر می‌شود.همچنین خدمات، نصب و نگهداری که برای این دستگاه‌ها در نظر گرفته شده، مهم‌ترین مزیت آنها به شمار می‌آید در حالی‌که سالانه میلیون‌ها تومان برای نگهداری و تعمیر نمونه‌های خارجی در کشور صرف می‌شود.

این شرکت و مجموعه دانش بنیانش همچنین روی دستگاه‌های دیگری از جمله سنجش میزان کدورت آب کار می‌کنند که فعلا در استان گیلان نصب شده و قطعا وقتی این دستگاه‌ها در مناطق شمالی کشور جوابگو بوده برای تهران و بسیاری شهرهای دیگر هم می‌تواند با سهولت و دقت بسیار عمل کند.

برای حمایت از تولید داخلی که سال‌هاست سنگ آن را به سینه می‌زنیم لازم است از شرکت‌های دانش‌بنیان اینچنینی تنها با خرید محصول‌شان از آنها پشتیبانی کنیم تا منجر به توسعه اقتصادی هرچه بیشتر در کشور شویم و با یک همت جمعی دست تولیدکنندگان داخلی را به گرمی بفشاریم و به آنها برای ادامه مسیرشان انگیزه دهیم، قبل از اینکه سایر کشورها با حمایت‌ها و خرید دستگاه‌ها منجر به خروج علم و دانش از کشورمان شوند.

مدیر سامانه‌های کلرزنی غرب تهران

فرصت سرمایه گذاری

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.