Take a fresh look at your lifestyle.

شتابدهی به کسب‌و‌کارهای نوپا

203


شتابدهی به کسب‌و‌کارهای نوپا

شتاب دهنده آواتک از جمله شتاب‌دهنده‌های عضو مرکز شتابدهی نوآوری پارک فناوری پردیس، با اعلام فراخوانی برای چهارمین دوره شتابدهی و سرمایه‌گذاری در کسب‌و‌کارهای نوپا از تیم‌های کارآفرین دعوت به عمل آورده است. آواتک یک برنامه شش ماهه شتابدهی به کسب‌و‌کارهای نوپا است که کارآفرینان را از طریق ارائه آموزش‌های کارآفرینی، مربیگری، سرمایه اولیه و فضای کاری خلاق حمایت می‌کند.

در این خصوص محسن ملایری، مدیر شتاب‌دهنده آواتک گفت: تیم‌های کارآفرین جهت جذب سرمایه و ورود به دوره چهارم شتابدهی تا پنجم فروردین ماه ۱۳۹۵ فرصت دارند در سایت آواتک ثبت نام کنند. از تیم‌ها و افرادی که جهت ورود به این دوره ثبت‌نام کرده‌اند پس از بررسی و ارزیابی‌های لازم، برای مصاحبه حضوری دعوت به عمل خواهد آمد و پس از گزینش آنها، ابتدا ۲۰ تیم وارد مرحله پیش‌شتابدهی می‌شوند و در نهایت ۱۰ تیم به مرحله نهایی شتابدهی راه خواهند یافت.

مدیرعامل آواتک با اشاره به اینکه تاکنون ۳۰ کسب‌و‌کار نوپا طی سه دوره شتابدهی در این مرکز فعالیت کرده‌اند، گفت: حاصل کار این سه دوره حمایت از ۸۹ کارآفرین، ایجاد ۲۱۰ فرصت شغلی و جذب سرمایه ۷۰ درصدی بالغ بر ۵۰میلیارد ریال بوده است. وی تاکید کرد: ۲۵ درصد از جوانان فعال در کسب‌و‌کارهای نوپا این شتاب‌دهنده قصد ترک ایران را با هدف تحصیل در دیگر کشورها داشتند اما ورود به «آواتک» فرصت جدیدی برای ایجاد و توسعه کسب وکار در داخل کشور برای آنان فراهم کرد. ملایری کسب‌و‌کارهای نوپا ریحون، تسکولو، پی پینیگ، دونیت و… را از جمله کسب‌و‌کارهای موفق شکل گرفته در این مرکز شتابدهی معرفی کرد.

فرصت سرمایه گذاری

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.