Take a fresh look at your lifestyle.

هفتمین رویداد استارتاپ ویکند مشهد

248

هفتمین رویداد استارتاپ ویکند مشهد توسط موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری و در تاریخ ۱۲ الی ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۴ برگزار خواهد گردید.

بعد از برگزاری شش رویداد با مدل استارتاپ ویکند در شهر مشهد طی سه سال اخیر و توسط برگزارکننده های مختلف، هفتمین رویداد توسط موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری در حال برنامه ریزی است.

photo_2016-02-22_08-21-13

حامیان رویداد:

در کنار پارک علم و فناوری خراسان که تابحال ۱۴ رویداد مشابه(با مدل استارتاپ ویکند) در شهر های مختلف خراسان بزرگ را همراهی نموده است، در این رویداد شرکت مخابرات خراسان شمالی و جنوبی و شرکت HiWEB نیز در لیست حامیان اصلی برگزاری می باشند.

fulllogo

logologo (1)

استارتاپ ویکند چیست؟

“استارتاپ ویکند” یک رویداد آموزشی و کارگاهی است که در سراسر دنیا برگزار می‌شود.

این رویداد در ۵۴ ساعت و در سه روز متوالی در آخر هفته برگزار می‌شود.

شرکت‌کنندگان مختلف شامل برنامه‌نویسان، طراحان گرافیک، عاشقات استارتاپ و کارشناسان کسب و کار، گردهم می‌آیند تا با فرایندهای راه‌اندازی یک کسب و کار استارتاپی و با مفهوم استارتاپ آشنا شوند.

در اولین روز، تعدادی از شرکت‌کنندگان بالای سن حاضر خواهند شد و در زمان یک دقیقه‌ای که در اختیارشان قرار گرفت، ایده‌هایشان را مطرح خواهند نمود.

پس از معرفی تمام ایده‌ها، ایده‌های مطرح شده روی برگه‌هایی در سالن نصب خواهد شد و صاحبان ایده‌ها به دنبال جمع کردن رأی از بین سایر شرکت کنندگان برای ایده‌هایشان خواهند بود.

هر شرکت‌کننده به ۳ ایده رأی خواهد داد و در نهایت ۷ ایده برتر انتخاب می شود.

صاحبان ۷ ایده برتر در زمان یک دقیقه‌ای، مجدد در مورد ایده‌شان صحبت نموده و در مرحله بعدی، تلاش می کنند تا نیروهای مورد نیازشان را برای تیم سازی، جذب کنند.

روز پنج‌شنبه و جمعه تیم‌ها با بوم کسب و کار (Business Model Canvas) آشنا می‌شوند و با هدایت منتورها، سعی می‌کنند که یک نسخه MVP (محصولی با حداقل ارزش) را پیاده کنند تا بتوانند از این محصول و ایده، در یک زمان ۵ دقیقه‌ای در مراسم اختتامیه دفاع کنند.

سه ایده‌ای که بتوانند نظر داوران را جلب کنند، رتبه های برتر رویداد خواهند بود.

همچون همیشه در این رویداد که به آموزش نحوه راه اندازی کسب و کارهای نوپا در ۵۴ ساعت و به صورت کاملا اجرایی و عملی می پردازد، منتورهای(مربیان) مختلفی حضور خواهند داشت که تیم ها را در این مسیر همراهی خواهند نمود.

محورهای رویداد:

برگزارکنندگان این رویداد محورهای اصلی این رویداد را حوزه های زیر بیان نموده اند:

۱:شهری ۲:ارتباطات ۳:شهر هوشمند

 

محل برگزاری رویداد:

آدرس : مشهد – بلوار سرافرازان – سرافرازان ۹ – مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری

map

 

ثبت نام:

برای ثبت نام در این رویداد می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

http://karafarini.eqbal.ac.ir

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۵۲۲۳۳۳۴۷

۰۹۳۷۱۱۲۲۸۹۴

نوشته هفتمین رویداد استارتاپ ویکند مشهد اولین بار در استارتاپی‌ها پدیدار شد.

استارتاپی‌ها

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.