Take a fresh look at your lifestyle.

انتشار کتاب راهنمای کارآفرینان با حمایت کانون کارآفرینی

0 395

کتاب پرفروش The Startup Owner’s Manual نوشته استیو بلنک، پس از یکسال تلاش مداوم یک تیم با رهبری رضا علوی و با حمایت کانون کارآفرینی ایران ترجمه شد و به زودی منتشر خواهد شد.

این کتاب که تا کنون به بیش از ۱۸ زبان دنیا ترجمه شده، با مجوز رسمی از ناشر و نویسنده آن برای اولین بار در ایران با نام «راهنمای کارآفرینان: هدایت گام به گام برای ساختن شرکتی موفق» به زودی روانه بازار خواهد شد.

کتاب راهنمای کارآفرینان، مرجعی ضروری برای همه ی موسسان کسب و کارهای نوپا، سرمایه گذاران، کارآفرینان و مربیان است. این کتاب حاصل تجربه ای ده ساله از آموخته هایی درباره چگونگی موفقیت استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا است.unnamed

در صورت تمایل به دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر درباره این کتاب به وب سایت رسمی مراجعه نمایید.

کتاب راهنمای کارآفرینان، قدم به قدم و با جزییات به کارآفرینان یاد می دهد که چگونه فرآیند کشف مشتری را در عمل پیاده کرده، بوم مدل کسب و کار را برای نظارت بر این فرایند به کار گیرند و همچنین اطلاعاتی ارزشمند درباره چگونگی کسب، حفظ و افزایش مشتری ارائه می دهد.

استیوبلنک نویسنده این کتاب، شخصیت مشهوری در کسب و کارهای نوپای «سیلیکون ولی» است. وی همچنین یکی از پیش کسوتان جنبش کارآفرینی ناب است و آموزه های وی طی یک دهه توسط او و همکارانش بارها آزمون و اصلاح شده است.

این راهنمای ۶۰۰ صفحه ای حاوی بیش از صدها نمودار، مدل، جدول، گراف به انضمام ۷۷ چک لیست با ارزش است که ما را برای ساختن کسب و کاری سودآور هدایت می کند. این کتاب کمک می کند تا:

از ۹ اشتباه مرگباری که مانع موفق کسب و کارها هستند اجتناب کنیم.
از مدل توسعه مشتری برای تحقق ایده کسب و کارمان استفاده کنیم.
از بوم مدل کسب و کار برای سازماندهی فرضه های کسب و کارمان بهره ببریم.
مشتریان خود را شناسایی کرده و تعیین کنیم که چگونه آن ها را کسب، حفظ و افزایش دهیم.

کانون کارآفرینی ایران

ارسال یک پاسخ