Take a fresh look at your lifestyle.

هفتمین رویداد استارتاپ گرایند اصفهان

353

هفتمین رویداد استارتاپ گرایند اصفهان با حضور آقای شاهین اکبریان طبری مؤسس شرکت چارگون در روز جمعه ۱۵ آبان ماه ۹۴ برگزار می شود.
همچنین در این رویداد آقایان پویا محمودیان و نیما نور محمدی نیز حضور خواهند داشت.
“شاهین اکبریان طبری، متولد مرداد ۱۳۵۳ در شهر تهران، فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک است که به دلیل علاقه فراوان به حوزه فناوری اطلاعات در سال ۱۳۷۷ شرکت چارگون را در زمینه تولید نرم‌افزار راه‌اندازی نمود. او با همراهی کارشناسانی نخبه، شرکت چارگون را به عنوان یکی از بنگاه‌های موفق اقتصادی به مدت ۱۳ سال در سمت مدیرعامل اداره نمود و هم‌اکنون رئیس هیئت مدیره گروه شرکت‌های‌ چارگون است.
شاهین طبری در چهارمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران با رای اعضا به عضویت هیات مدیره درآمد و هم اکنون به عنوان رییس کمیسیون نرم‌افزار سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران فعالیت می‌کند.
وی علاوه بر فعالیت گسترده در حوزه نرم‌افزار و تلاش برای اعتلای حوزه فناوری اطلاعات در کشور، به عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای نیز در عرصه سلامت و ورزش در سطح ملی به فعالیت مشغول است.
استارتاپ گرایند یک رویداد و گردهمایی در حوزه کارآفرینی و استارتاپ هاست که در بیش از ۱۲۰ شهر دنیا از جمله تهران اجرا می شود. در این رویداد از کارآفرینان موفق در حوزه وب و تکنولوژی دعوت می شود بعنوان میهمان حضور یافته و تجارب خود را با سایرین سهیم شوند.
استارتاپ گرایند فضایی برای تعامل کارآفرینان و فرصتی برای آشنایی و گفتگو با علاقمندان و فعالان کسب و کار اینترنتی است. با شرکت در این رویداد:
-با موسسین استارتاپ های مطرح کشورتان آشنا شوید
-قصه پیدایش و رشد کسب و کارهای اینترنتی را بشنوید
-دوست و همکار پیدا کنید و شبکه کاریتان را گسترش دهید

ساعت برگزاری : از ساعت ۱۷ الی ۲۰
مکان برگزاری همایش : میدان فیض ، سالن همایش اتاق بازرگانی اصفهان

در صورتی که سوال خاصی دارید که می خواهید از مهمان سوال شود به آدرس زیر ایمیل کنید :
soal@startupgrindisfahan.ir

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید

نوشته هفتمین رویداد استارتاپ گرایند اصفهان اولین بار در پایگاه اطلاع‌رسانی کارآفرینی پدیدار شد.

پایگاه اطلاع‌رسانی کارآفرینی

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.