Take a fresh look at your lifestyle.

رستوران ها صنعت محبوب استارتاپ ها

267

ارسالی از سجاد پورحسین، ترجمه شده از وبسایت BussinessNewsDaily گردآوری شده است

lunch-box-delhi

تحقیقات جدید نشان می دهد رستوران ها محبوب ترین نوع استارتاپ برای کارآفرینان جوان هستند. طبق مطالعاتی که توسط شرکت Experian در سال ۲۰۱۴ انجام شد، تعداد رستوران هایی که در این سال بازگشایی شدند ۵۰ درصد بیشتر از کسب و کارهایی بودند که در دومین صنعت محبوب استارتاپ ها قرار داشت. به طور خاص ۱۰.۶ درصد از کسب و کارهای کوچکی که سال گذشته (۲۰۱۴) راه اندازی شدند در صنعت رستوران بود که این رقم نزدیک به دو برابر دومین صنعت محبوب که در زمینه خدمات شخصی است می باشد.

به طور کلی ۵ صنعت محبوب استارتاپ ها که سال گذشته انتخاب شدند عبارتند از:
  • رستوران ها – ۱۰.۶ درصد
  • خدمات شخصی – ۶.۹ درصد
  • خرده فروشی ها – ۶.۶ درصد
  • پیمان کاری عمومی – ۵.۵ درصد

اگر چه اینها کسب و کارهای مورد علاقه کارآفرینان هستند اما به این معنی نیست که بتوانند در آینده شانس موفقیت داشته باشند. از تحلیلی که از میان کسب و کارها انجام شد رستوران ها و خدمات شخصی از بیشترین محبوبیت برخوردار بودند اما باید به این نکته توجه کنیم که در سال ۲۰۱۴ بالاترین نرخ شکست کسب و کار نیز متعلق به همین دو گروه بوده است!

از دیگر صنایعی که استارتاپ تلاش زیادی در آن داشته اند متعلق به پیمانکاری های عمومی ، بازرگانی و خدمات کسب و کار بوده است.

در کشور ما استارتاپ های زیادی شروع به کار کرده اند که در این بین چند مورد موفق به چشم می خورد که تعدای از آنها در زمینه غذا و رستوران فعال هستند برای مثال می توانیم به زودفود ، بدوفود ، فیدیلیو ، پک فود اشاره کنیم. اگر شما هم در گوگل کلمه های مرتبط با غذا و رستوران را جستجو کنید حتما به سایت های مشابه زیادی مواجه می شوید. اینها همگی نشان از یک بازار خوب ، وسیع و جای رشد را نشان می دهد که با یک ایده ی خوب و ارزش آفرین می توان به یک کسب و کار با سطح در آمد بالا دست یافت. اما همان طور که طبق آمار گفته شد محبوبیت صنعت رستوران در استارپ ها تضمینی برای موفقیت یک کسب و کار نیست چون بیشرین آمار شکست هم متعلق به همین صنعت است.

closed

آماری که در بالا ذکر شد بر پایه مطالعه روی یک میلیون کسب و کار کوچک به دست آمده است که با استفاده از این آمار می توانیم بهترین صنعت را برای راه اندازی استارتاپ خودمان انتخاب کنیم.

The post رستوران ها صنعت محبوب استارتاپ ها appeared first on کاریا.

کاریا

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.