Take a fresh look at your lifestyle.

فصل IFA و نگاهها به برلین

303

مترجم : محسن حسینی

چند روز دیگر مهم‌ترین اتفاق دنیای فناوری در برلین رخ می‌دهد. نمایشگاه IFA امسال هم در سپتامبر برگزار می‌شود و برنامه‌های شرکت‌های مختلف به تفکیک مشخص شده است. گوشی‌ها، گجت‌ها و ابزارهای مهم و اصلی که شرکت‌های  بزرگ وعده به بازار آمدن‌شان را داده بودند قرار است در این دوره نمایشگاه رونمایی شوند.
سامسونگ در این دوره نمایشگاه قرار است از یک محصول هیجان‌انگیز رونمایی کند. ساعت هوشمند Gear S2 در این دوره معرفی می‌شود و در بخش گوشی‌های هوشمند نیز این‌طور که به نظر می‌رسد قرار است کمپانی کره‌ای روی محصولاتی مانند نوت ۵ و گالکسی اس۶ پلاس مانور دهد و جنبه‌های متفاوتی از آن را رونمایی کند.
اما این شرایط برای ژاپنی‌های کمپانی رقیب سامسونگ، متفاوت است. سونی قرار است در IFA چند پرچمدار جدید معرفی کند. البته برای سونی معرفی محصولات تازه چندان عجیب نیست، چون سازنده‌ای است که مدام محصولات جدید به بازار عرضه می‌کند.  هوآوی نیز دیگر کمپانی‌ای است که قرار است در روزهای ابتدایی IFA همایشی برگزار کند. البته هنوز مشخص نیست در این مراسم قرار است از کدام محصولات رونمایی شود اما شایعات حاکی از آن است که در این دوره، هوآوی علاوه‌بر گوشی‌های هوشمند در زمینه ساعت‌ها نیز محصولات جدیدی عرضه خواهد کرد. البته هوآوی به خاطر نکسوس جدید نیز اهمیت دوچندان پیدا کرده است.  ایسر کمپانی‌ای است که همایش افتتاحیه را برگزار می‌کند و قرار است علاوه‌بر گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و لپ‌تاپ‌های تازه را رونمایی کند. معرفی کامپیوترهای ایسر می‌تواند فضای تک‌محصولی مبتنی‌بر گوشی‌های هوشمند را متحول کند.

(منبع:فرهیختگان)

نوشته فصل IFA و نگاهها به برلین اولین بار در پایگاه اطلاع‌رسانی کارآفرینی پدیدار شد.

پایگاه اطلاع‌رسانی کارآفرینی

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.