Take a fresh look at your lifestyle.

نمایش عکس نویسنده در نتایج جست و جوی گوگل

321

احتمالا برای شما هم پیش آمده موقع جست و جو در گوگل در کنار لینک سایت تصویری از مدیر سایت و یا نویسنده مطلب را دیده باشید. با استفاده از آموزش زیر شما هم می توانید در نتایج جست و جوی گوگل، عکس نویسنده مطالب خود را نمایش دهید.

با این کار بازدید کنندگانی که مطلب شما را یک بار خوانده باشند و از ارزش مطالب منتشر شده شما آگاه شده اند،  با دیدن عکس شما به راحتی بر روی لینک مطلب شما کلیک کرده و مقاله های شما را دنبال می کنند و باعث شناخته شدن نویسنده وب سایت شما می شود.

مرحله اول : عضویت در Google Plus

برای این کار شما نیاز به یک اکانت گوگل دارید. وارد اکانت گوگل خود شوید و برای خود یک گوگل پلاس بسازید و یا اگر از قبل ساخته اید وارد گوگل پلاس خود شوید.

مرحله دوم : آپلود عکس پروفایل

بعد از آن وارد پروفایل خود در گوگل پلاس شوید و از طریق منوی کناری گزینه Profile را انتخاب کنید و در آنجا عکسی که می خواهید در نتایج جست و جو نمایش داده شود را انتخاب و آپلود کنید.

author1

مرحله سوم : لینک به صفحه درباره ما سایت

سپس در صفحه پروفایل تب About را انتخاب کنید و در قسمت پیوند ها ( Links ) روی گزینه ویرایش ( Edit ) کلیک کنید و در پنجره ای که باز شد در قسمت Contributor to از طریق Add Custom Link آدرس وب سایت خود را وارد کنید و آن را در حالت Public قرار دهید تا برای همه نمایش داده شود.

author-links

مرحله چهارم : اتصال سایت به صفحه گوگل پلاس خود

بعد از مراحل بالا بر اساس این الگوی معرفی شده توسط گوگل لینک خود را بسازید و در قسمت head قالب سایت خود قرار دهید.

<a  href=”profile_url?rel=author”>google</a>

دقت داشته باشید که باید در قسمت Profile_Url آدرس گوگل پلاس خود را وارد کنید و به جای کلمه google نامی را بنویسید که می خواهید با کلیک بر روی آن وارد گوگل پلاس شما شوند و یا اگر می خواهید نام شما نمایش داده نشود این قسمت را پاک کنید، همینطور وجود کلمه rel=author لازم است.

برای مثال:

<a  href=”https://plus.google.com/+َArtclick.ir?rel=author“>Art Click</a>

The post نمایش عکس نویسنده در نتایج جست و جوی گوگل appeared first on کاریا.

کاریا

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.