Take a fresh look at your lifestyle.

خرید راهنمای کارآفرینان ترجمه ی فارسی

373

بعد از یک سال تلاش تیمی، بالاخره کتاب «راهنمای کارآفرینان: هدایت گام به گام برای ساختن شرکتی موفق» ترجمه شد. این کتاب ترجمه ی کتاب پر فروش “The Startup Owner’s Manual: The Step-By-Step Guide for Building a Great Company” است. راهنمای کارآفرینان، مرجعی ضروری برای همه ی موسسان کسب و کارهای نوپا، سرمایه گذاران، کارآفرینان و مربیان است.

این کتاب حاصل تجربه ای ده ساله از آموخته هایی درباره این که نوپاهای موفق چگونه ساخته می شود است.

راهنمای کارآفرینان، قدم به قدم و با جزییات به ما یاد می دهد که چگونه فرآیند کشف مشتری را در عمل پیاده کنیم، بوم مدل کسب و کار را برای نظارت بر این فرایند به کار بگیریم و همچنین اطلاعاتی ارزشمند درباره چگونگی کسب، حفظ و افزایش مشتری ارائه می دهد.

بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ کارآفرین با تکیه بر اجرای گام به گام و دقیق دستورالعمل های این کتاب کسب و کار نوپای سودآور، رشد پذیر و موفق خود را راه اندازی کردند. این کتاب توسط بنیاد ملی علوم آمریکا حمایت شده و هر ساله تعداد زیادی از تیم هایی که فرایندهای تعیین شده در این کتاب را دنبال کند، به شکل کمک های مالی تشویق می‎نماید.

راهنمای کارآفرینان در دانشگاه استنفورد، برکلی، کلمبیا و بیش از ۱۰۰ دانشگاه پیشرو در سراسر جهان تدریس می شود. چرا؟

چون این کتاب ما را در اجرای فرآیند توسعه مشتری به شکلی گام به گام هدایت می‎کند. این فرآیند توسط آقای استیو بلنک(مشاهده دوره “چگونه استارتاپ بسازیم؟” استیو بلنک در کاریا) متخصص مشهور کسب و کارهای نوپای «سیلیکون ولی» و یکی از پیش‎کسوتان جنبش کارآفرینی ناب، ابداع و طی یک دهه توسط او و همکارانش بارها آزمون و اصلاح شده است.

این راهنمای ۶۰۰ صفحه ای حاوی بیش از صدها نمودار، مدل، جدول، گراف به انضمام هفتاد و هفت چک لیست با ارزش است که ما را برای ساختن کسب و کاری سودآور هدایت می کند. این کتاب کمک می کند تا:

  • از ۹ اشتباه مرگباری که مانع موفق کسب و کارها هستند اجتناب کنیم
  • از مدل توسعه مشتری برای تحقق ایده کسب و کارمان استفاده کنیم
  • از بوم مدل کسب و کار برای سازماندهی فرضه های کسب و کارمان بهره ببریم
  • مشتریان خود را شناسایی کرده و تعیین کنیم که چگونه آن ها را کسب، حفظ و افزایش دهیم

این کتاب تا کنون به بیش از ۱۸ زبان دنیا ترجمه شده و خوشحالیم که توانستیم از ناشر اصلی مجوز ترجمه و چاپ فارسی آن به عنوان زبان نوزدهم دریافت کنیم.

کانون کارآفرینی ایران و کاریا

کانون کارآفرینی ایران، نیز با تهیه  ۱۰۰ جلد کتاب «راهنمای کارآفرینان» به حمایت آن پرداخت. وبسایت کاریا از آنجا که خود را با عنوان مدرسه کسب و کارهای نوپا و پیشرو در امر بستر سازی آموزش آنلاین برای کارآفرینان جوان می‎داند، در ادامه ی این همکاری و با صحبت های انجام شده با تیم فارسی‎لین کد تخفیفی با عنوان « KaryaStartupsSchool » را برای تهیه ارزان تر این کتاب برای مخاطبان خود در نظر گرفته است.


برای خریداری کردن این کتاب لطفا کلیک کنید

دانلود پیشگفتار این کتاب
دانلود بخش سوم این کتاب(مقدمه‌ای بر کشف مشتری)

p087

 

The post خرید راهنمای کارآفرینان ترجمه ی فارسی appeared first on کاریا.

کاریا

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.