Take a fresh look at your lifestyle.

فراخوان: کارآفرین برتر ایرانی در کنگره جهانی کارآفرینی ۲۰۱۴

693

همزمان با کنگره جهانی کارآفرینی Global Entrepreneurship Congress که امسال از ۲۷ اسفند تا ۲ فروردین ۹۲ در شهر مسکو برگزار می شود، بنیاد هفته جهانی کارآفرینی GEW قصد دارد برای اولین بار نسبت به معرفی ۱۰۰ کارآفرین برتر اقدام نماید.

هدف از این برنامه، افزایش توجه به این کارآفرینان بخصوص در زمان برگزاری کنگره و بهره گیری این کارآفرینان از فرصت های هدفمند شبکه سازی و آموزش های کارآفرینی در زمان برگزاری کنگره می باشد.

از این رو کلیه میزبان های هفته جهانی کارآفرینی در کشورهای جهان موظف به معرفی ۲ نفر به بنیاد جهانی می باشند. با توجه به اینکه کانون کارآفرینی ایران میزبان هفته جهانی کارآفرینی GEW در ایران است، کانون قصد دارد انتخاب و معرفی این کارآفرینان را از طریق پرسش از جامعه فعال کارآفرینی انجام دهد.

کارآفرینانی که از سوی بنیاد جهانی مورد پذیرش قرار گیرند امکان حضور در کنگره امسال را خواهند داشت. هزینه سفر و اقامت بر عهده کارآفرین خواهد بود با این حال کانون تمام تلاش خود را جهت جذب حمایت مالی برای پوشش هزینه سفر کارآفرین انجام خواهد داد.

علاقمندان می توانند حداکثر تا تاریخ ۲۳ بهمن ۹۲ نسبت به تکمیل فرم ذیل و پیشنهاد کارآفرین برتر اقدام نمایند. کانون از میان پیشنهادات کارآفرینان برتر از کشور ایران را در تاریخ ۲۴ بهمن به کنگره جهانی اعلام خواهد نمود.

لینک پیشنهاد کارآفرین برتر

GEW2014

کانون کارآفرینی ایران

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.