Take a fresh look at your lifestyle.

امضای تفاهم‌نامه میان دانشکده کارآفرینی و صندوق کارآفرینی امید

197

امضای تفاهم‌نامه میان دانشکده کارآفرینی و صندوق کارآفرینی امید

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اصغر نوراله زاده – مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید – ضمن تشریح اهداف این تفاهم‌نامه اظهار کرد: این تفاهم نامه موجب هم افزایی بیشتر میان دانش و منابع دانشکده و صندوق در راستای ایجاد اشتغال پایدار می‌شود.

 

وی گفت: حمایت از اجرای طرح های کارآفرینی دانش بنیان، ایجاد کسب و کارهای ارزش آفرین با رویکرد تکمیل و توسعه زنجیره ارزش محصول و فعالیت های شبکه‌ای بازار محور خرد و کوچک از دیگر اهدافی است که در این تفاهم‌نامه پیش بینی شده است.

 

نواله زاده ساماندهی طرح‌های مبتنی بر خوشه‌های کسب و کار به هم پیوسته را در رونق تولید موثر خواند و گفت: درصددیم تا با اجرای تفاهم‌نامه مذکور ضمن حمایت مالی از افراد کارآفرین و صاحبان ایده‌های نو، کسب و کارهای خرد و کوچک را گسترش دهیم.

 

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در پایان مبلغ این تفاهم‌نامه را ۵ میلیارد ریال ذکر و ابراز امیدواری کرد: این تفاهم‌نامه زمینه تجاری سازی ایده‌ها و طرح‌های بازار محور و کارآفرینانه را فراهم کند.

نوشته امضای تفاهم‌نامه میان دانشکده کارآفرینی و صندوق کارآفرینی امید اولین بار در پایگاه اطلاع‌رسانی کارآفرینی پدیدار شد.

پایگاه اطلاع‌رسانی کارآفرینی

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.