Take a fresh look at your lifestyle.

الاکلنگ شاخص بورس در ارتفاع ۶۲ هزار واحد

215

الاکلنگ شاخص بورس در ارتفاع ۶۲ هزار واحد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم؛ در حالی که شاخص بورس روزگذشته افت ۲۱۱ واحدی را به ثبت رسانده بود، در پایان معاملات امروز، ۱۱۶ واحد رشد کرد تا به الاکلنگ خود در ارتفاع ۶۲ هزار واحد ادامه دهد.

بر اساس این گزارش؛ در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با دادوستد ۴۴۵ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۰۵ میلیارد تومان در ۲۸ هزار نوبت شاخص بورس ۱۱۶ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۶۲ هزار و ۵۵۸ واحد آرام گرفت.

نمادهای معاملاتی وبملت، شبندر، وکار، وبصادر و وتجارت هم در روزجاری بیشترین اثر مثبت و نمادهای معاملاتی وغدیر، پارسان، فملی، شنفت و وتجارت بیشترین اثر منفی را بر روند حرکتی نماگر بازار سهام داشتند و پربیننده‌ترین نمادهای معاملاتی امروز هم به نام وبملت، وبصادر، شبندر، خودرو، فاذر و ونفت شد.

شاخص‌های اصلی بازار سرمایه نیز روز مثبتی را سپری کردند به طوری که شاخص قیمت(وزنی – ارزشی) نیز ۴۸ واحد، کل(هموزن) ۱۶ واحد، قیمت(هموزن) ۱۴ واحد، آزادشناور ۲۵۶ واحد، بازار اول ۱۰۴ واحد و بازار دوم ۱۱۵ واحد رشد را در روزجاری به خود دیدند.

در بازارهای فرابورس ایران نیز با دادوستد ۱۱۰ میلیون ورقه به ارزش ۸۸ میلیارد تومان در ۱۰ هزار نوبت، آیفکس پس از چند روز افت سرانجام مثبت شد و با رشد ۳٫۲ واحدی در کانال ۶۹۱ واحد قرار گرفت.

بازگشایی نماد معاملاتی شرکتهای قند پیرانشهر، صنعتی و سرمایه گذاری سپنتا، ایران یاسا تایر، گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران، دشت مرغاب، صنایع فولاد آلیاژی یزد، اوراق مشارکت شرکت میدکو، اوراق مشارکت شرکت لیزینگ رایان سایپا، حق تقدم شرکت بانک انصار و و توقف نماد معاملاتی شرکتهای قند پیرانشهر، صنعتی و سرمایه گذاری سپنتا، حفاری شمال، داروسازی فارابی، نمادمعاملاتی اوراق اجاره شرکت واسط مالی اسفند، اوراق اجاره شرکت واسط مالی مهر و حق تقدم شرکت سرمایه گذاری ملی ایران هم از دیگر اتفاقات امروز بازار سرمایه بودند.

نوشته الاکلنگ شاخص بورس در ارتفاع ۶۲ هزار واحد اولین بار در پایگاه اطلاع‌رسانی کارآفرینی پدیدار شد.

پایگاه اطلاع‌رسانی کارآفرینی

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.