Take a fresh look at your lifestyle.

عقب نشینی ۲۱۱ واحدی شاخص کل بورس پس از سه روز رشد

264

عقب نشینی ۲۱۱ واحدی شاخص کل بورس پس از سه روز رشد

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از واحد تحلیل کارگزاری صباجهاد، علاوه بر این تمام شاخص های بازار در روز جاری افت داشتند به نحوی که شاخص ۳۰ شرکت بزرگ ۱۳ واحد، آزاد شناور ۳۰۹ واحد، بازار اول ۱۷۲ واحد، بازار دوم ۳۱۲ واحد و صنعت ۱۴۸ واحد افت کردند.

 

در مجموع امروز شاخص قیمت (هم وزن) و شاخص کل (هم وزن) به ترتیب با ۴۳٫۷ و ۴۹٫۵ واحد افت به ۸,۵۶۵ و ۹,۷۱۴ واحد رسیدند. شاخص قیمت(وزنی – ارزشی) نیز در روز جاری ۸۸ واحد افت را تجربه کرد.

 

همچنین در حالی ۳۵۲ میلیون سهم به ارزش ۷۲ میلیارد تومان در ۲۳ هزار دفعه دادوستد شد که حدود ۳۰ میلیارد تومان از ارزش معاملات امروز مربوط به سهام سایپا و مبین بود.

 

علاوه بر این تالار شیشه ای حافظ در روزجاری با افت قیمت همراه بود. به صورتی که بیشترین افزایش قیمت را نماد کفرا با ۵٫۰۶ درصد رشد و بیشترین کاهش قیمت را نماد فنوال با ۱۳٫۸۶ درصد افت ثبت کردند.

 

در معاملات امروز گروه خودرو با ۲۳٫۴ میلیارد تومان، بیشترین معاملات را به خود اختصاص داد ضمن اینکه تامین آب، برق، گاز و بانکی ها نیز با ۱۰٫۴ و ۴٫۳ میلیارد تومان در جایگاه بعدی قرار گرفتند.

 

در پایان بازار نماد و کار با ۸۶۱ میلیون تومان و نماد فنوال با ۳٫۴ میلیارد تومان به ترتیب برترین تقاضا و عرضه را به خود اختصاص دادند.

 

در بازار آتی سهام در روز جاری همچنان شاهد عدم معاملات بودیم.

 

ارزش روز بازار نیز در پایان معاملات امروز بیش از ۲۷۴ هزار میلیارد تومان است.

نوشته عقب نشینی ۲۱۱ واحدی شاخص کل بورس پس از سه روز رشد اولین بار در پایگاه اطلاع‌رسانی کارآفرینی پدیدار شد.

پایگاه اطلاع‌رسانی کارآفرینی

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.