Take a fresh look at your lifestyle.

معامله گران فرابورس ۶۹۰ میلیارد ریال داد وستد کردند

234

معامله گران فرابورس ۶۹۰ میلیارد ریال داد وستد کردند

 

ایرنا – معاملات هفدهمین روز خردادماه ۱۳۹۴ با خرید و فروش ۶۶ میلیون و ۱۹۰ هزار ورقه بهادار در ۱۳ هزار و ۵۲۶ نوبت به ارزش یک ۶۹۰ میلیارد و ۶۱۰ میلیون ریال به پایان رسید.

بانک گردشگری با معامله ۶ میلیون و ۳۰ هزار سهم بیشترین حجم و پالایش نفت تهران با ۳۶ میلیارد و ۹۸۰ میلیون ریال بیشترین ارزش معاملات روز جاری را به خود اختصاص دادند و شاخص فرابورس با ۰٫۸۶ درصد کاهش روی رقم ۷۰۲٫۷۱ واحد ایستاد.

 

بیشترین افزایش قیمت امروز مربوط به رشد قیمت سهام شرکت های نفت ایرانول، بیمه پاسارگاد و بانک گردشگری بود و در سوی دیگر بازار هم، سرمایه گذاری اقتصاد نوین، معادن مس تکنار و مرجان کار با بیشترین افت قیمت روبرو شدند.

بیشترین حجم معاملات صندوق های قابل معامله(ETF) به صندوق سرمایه گذاری اعتماد آفرین پارسیان با خرید و فروش یک میلیون سهم اختصاص یافت و در بازار اوراق با درآمد ثابت نیز ۱۰۰ هزار ورقه اجاره سه ماهه قائد بصیر در روز جاری معامله شد.

این گزارش می افزاید، امروز شاهد بازگشایی نماد معاملاتی شرکت نفت ایرانول پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام و تقسیم سود نقدی هر سهم بودیم و نماد معاملاتی شرکت های کشتیرانی دریای خزر برای برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام و پالایش نفت تهران به منظور برگزاری جلسه هیات مدیره در خصوص افزایش سرمایه در روز سه شنبه مورخ ۱۹ خرداد، در پایان معاملات امروز متوقف شد.

نوشته معامله گران فرابورس ۶۹۰ میلیارد ریال داد وستد کردند اولین بار در پایگاه اطلاع‌رسانی کارآفرینی پدیدار شد.

پایگاه اطلاع‌رسانی کارآفرینی

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.