Take a fresh look at your lifestyle.

کسب و کار و زندگی خود را به طرز شگفت آوری بهبود ببخشید

230

عادتهای خوب

تمرینات ساده و اقدامات پایدار می توانند کسب و کار وزندگی شما را دچار تحول کنند.

گاهی اوقات تمرینات ساده و اقدامات مستمر می توانند کسب و کار شما را دچار دگرگونی کنند. این عادتها می توانند به زندگی شخصی شما هم تسری پیدا کرده و هر بخشی از روز شما را پربارتر کنند. همانطور که فقط رژیم غذایی مناسب وتمرینات ورزشی منظم می توانند سلامتی فیزیکی را بهبود بدهند، انجام عادتهای موفقیت آمیز هم می توانند سلامتی تجارت و شغل را افزایش بدهند.
من اخیرا در مقاله ای که توسط روانشناسی به نام شری کمبل (SHERRIE CAMPBEL) نوشته شده بود متوجه نکاتی شدم. او نوشته بود که “آدمهای موفق اعتقاداتی عمیق دارند و همیشه در حال بیان آنها هستند. آنها در راهی که در پیش گرفته اند آنقدر مستحکم هستند که در هنگام رویارویی با بدبختی ها و مخالفت ها ایشان را دقیقا بر روی اصول و عقایدشان حفظ می کنند”.
یک فنجان قهوه بردارید و برای یادگیری عادتهایی که تجارت شما را به طرز هیجان انگیزی بهبود می دهند زمانی را صرف کنید:

۱. در مورد علایق خود صادق باشید
این نکته ممکن است که بدیهی باشد ولی نیاز به تکرار دارد. افراد موفق کاری را که انجام می دهند دوست دارند بنابراین جوری انجامش می دهند که باعث ایجاد تغییر در زندگی همه می شود. نمی توانید تظاهر به اشتیاق برای انجام کاری کنید که با ارزشهای شما سنخیتی ندارد. دیدگاه کارآفرنیانی که بیشترین موفقیتها را کسب کرده اند (مانند بیل گیتس، استیو جابز یا والت دیزنی) این بوده است که با اقداماتشان دنیا را به مکان بهتری برای زندگی تبدیل کنند.

۲. اقدامات را بنوسید
عادت ساختن لیستها و ثبت دفتر وقایع روزانه برای موفقیت کلیدی است. لیستها اجازه می دهند که کارها را اولویت بندی کنید و سپس آنها را تیک بزنید. وقتی که به برنامه تون وفادار باشید، شاهد پیشرفت خواهید بود. نگهداری دفتر وقایع روزانه یک روش اثبات شده برای رسیدن به هدفها ست. تحقیقات نشان می دهد که لیستها به روشن شدن ایده ها، کاهش استرس، حل مشکلات و افزایش خودآگاهی کمک می کنند.

۳. برای چالش ها آماده باشید
افراد موفق هیچوقت میزان فداکاری که برای رسیدن به هدفها لازم است را کمتر تخمین نمی زنند. هر روز سر موقع در محل کارشان حاضر می شوند و به بهترین شکل ممکن کار می کنند. آنها می دانند که شرایط دشوار پیش خواهند آمد و دست اندازها را هر زمان که فرا برسند پشت سر خواهند گذاشت. کمبل این مورد را بهتر بیان می کند: “با تنبلی هیچ راهی برای موفقیت وجود ندارد. خیلی از کارآفرینان به آن اندازه ای که می توانستند موفق باشند موفق نبودند، دلیلش این بود که آنها تمایلی به پرداخت هزینه دستیبانی به سطح بالاتری از تعهدات را نداشتند.”

۴. درا جتماعات مشارکت کنید
حتی کوچکترین کسب و کارهای هم می توانند اعطا کنند. موفقیت حقیقی ثروتمند شدن نیست بلکه تغییر مثبت ایجاد کردن است. شما باید دیدگاه مشارکتی داشته باشید مانند پشتیبانی از یک تیم، داوطلب برنامه دو ۵ کیلومتر و ترویج عاملی که باعث حل موضوعی شده است. همه کارکنان خود را مشارکت بدهید و این کار را بخشی از فرهنگ سازمانی خودتان کنید. مشارکت نه تنها باعث احساس رضایت حقیقی خواهد شد بلکه برای شما و برند سازمانی تان منفعت خواهد داشت.
مهم نیست که قهرمانان کارآفرینی شما چه کسانی هستند، از شانس آنها عادتهای فوق بخش از زندگی آنها شده است. با عادتهای مثبت همه بخشهای زندگی شما رشد کرده و کامرا می شوید.

نویسنده: رد پاور (RHETT POWER) موسس سایت Wild Creations
منتشر شده در ۲۱ آوریل ۲۰۱۵

The post کسب و کار و زندگی خود را به طرز شگفت آوری بهبود ببخشید appeared first on کاریا.

کاریا

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.