Take a fresh look at your lifestyle.

انتشار کتاب راهنمای کارآفرینان با حمایت کانون کارآفرینی

1,058

کتاب پرفروش The Startup Owner’s Manual نوشته استیو بلنک، پس از یکسال تلاش مداوم یک تیم با رهبری رضا علوی و با حمایت کانون کارآفرینی ایران ترجمه شد و به زودی منتشر خواهد شد.

این کتاب که تا کنون به بیش از ۱۸ زبان دنیا ترجمه شده، با مجوز رسمی از ناشر و نویسنده آن برای اولین بار در ایران با نام «راهنمای کارآفرینان: هدایت گام به گام برای ساختن شرکتی موفق» به زودی روانه بازار خواهد شد.

کتاب راهنمای کارآفرینان، مرجعی ضروری برای همه ی موسسان کسب و کارهای نوپا، سرمایه گذاران، کارآفرینان و مربیان است. این کتاب حاصل تجربه ای ده ساله از آموخته هایی درباره چگونگی موفقیت استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا است.unnamed

در صورت تمایل به دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر درباره این کتاب به وب سایت رسمی مراجعه نمایید.

کتاب راهنمای کارآفرینان، قدم به قدم و با جزییات به کارآفرینان یاد می دهد که چگونه فرآیند کشف مشتری را در عمل پیاده کرده، بوم مدل کسب و کار را برای نظارت بر این فرایند به کار گیرند و همچنین اطلاعاتی ارزشمند درباره چگونگی کسب، حفظ و افزایش مشتری ارائه می دهد.

استیوبلنک نویسنده این کتاب، شخصیت مشهوری در کسب و کارهای نوپای «سیلیکون ولی» است. وی همچنین یکی از پیش کسوتان جنبش کارآفرینی ناب است و آموزه های وی طی یک دهه توسط او و همکارانش بارها آزمون و اصلاح شده است.

این راهنمای ۶۰۰ صفحه ای حاوی بیش از صدها نمودار، مدل، جدول، گراف به انضمام ۷۷ چک لیست با ارزش است که ما را برای ساختن کسب و کاری سودآور هدایت می کند. این کتاب کمک می کند تا:

از ۹ اشتباه مرگباری که مانع موفق کسب و کارها هستند اجتناب کنیم.
از مدل توسعه مشتری برای تحقق ایده کسب و کارمان استفاده کنیم.
از بوم مدل کسب و کار برای سازماندهی فرضه های کسب و کارمان بهره ببریم.
مشتریان خود را شناسایی کرده و تعیین کنیم که چگونه آن ها را کسب، حفظ و افزایش دهیم.

کانون کارآفرینی ایران

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.