Take a fresh look at your lifestyle.

«بلاکس» برنده رقابت Seed Stars تهران شد

0 409

سید استار جهانی به پایتخت ایران برای برگزاری مراسم سید استارز تهران آمد. شرکت کننده ها استارتاپ های متنوعی روند رشد خود را به داوران ارائه داده و برنامه توسعه یشان را برای سال آینده تشریح کردند.

Logo-SSWtehran

سید استارز جهانی با کمک کانون کارآفرینی ایران، شرکت بیمه Evasan و نماینده اش در ایران شرکت یاریگر، با کمک و یاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران رویداد اول خود را در آن دانشکده برگزار کرد. بعد از موفقیت برگزاری رویدادی مشابه در استابول، سید استارز به کشورهای مختلف خاورمیانه، از جمله عمارات متحده و عمان سفر خواهد کرد.

دکتر محمد رضا زالی رئیس دانشکده کار افرینی دانشگاه تهران، محسن ملایری هیئت مدیره کانون کارافرینی ایران، رضا هاشمی، مربی کارآفرینی و از موسسین اولین سرویس وبلاگ فارسی، و سعید رحمانی مدیرعامل صندوق سرمایه گزاری سرآوا پارس و جولین برتومیر داوران این رویداد بودند.

دکتر زالی قبل از آغاز مسابقه خوش آمدگویی بسیار گرمی با شرکت کنندگان و مهمانان در آمفی تئاتر دانشگاه داشت. و سپس کانون کارآفرینی ایران و شرکت Evasan سوئیس همکاری با سید استار جهانی را یک موفقیت بزرگ توصیف کردند. شرکت Evasan، به عنوان یک ارائه دهنده بیمه های نوین و جهان گسترده یک شریک بسیار مناسب برای تیم های جهانی سید استارز است. این مراسم بدون همکاری کانون کارآفرینی ایران و روابط قوی آن سازمان با اکوسیستم استارتاپ های ایرانی میسر نبود.

به نقل از نلی هورن نماینده سید استارز جهانی: «ما به ایران آمدیم چون شنیده بودیم که ایران جوانان بسیار با استعداد و تحصیل کرده ای دارد و ارائه استارتاپ ها در این رویداد این را به ما ثابت کرد که کارآفرینان ایرانی از خلاقیت و توانایی بالایی برخوردار هستند.»
IMAG1486

«بلاکس»، برنده این رقابت، با ساختن ساعت های هوشمند نوین، نمایانگر پتانسیل استارتاپ های ایرانی بود. این ساعت ها توسط تیم ایرانی طراحی شده است و در انگلستان مراحل ساخت و آزمایش خود را طی میکند. این تیم شانس رقابت با برندگان شهرهای دیگر در رویداد آخر سال سید استارز جهانی و بردن سرمایه تا نیم میلیون دلار را خواهد داشت. تیم V-Decoration مقام دوم این رقابت را کسب کرد. این استارتاپ با استفاده از فناوری واقعیت افزوده (Augmented Reality) میتواند به صورت مجازی چیدمان دکوراسیون داخلی را در منزل به شما نشان می دهد را آگاه تر خرید کنید. جایگاه سوم نصیب Noa Games با بازی Speed Up شد که یک رقابت اتومبیل رانی در مرورگر شما می باشد.

IMAG1547_small

این تور در استابول در تاریخ ۱۳ فروردین شروع شد و در ادامه به مسکو، باکو، تهران سفر کرد و در ادامه به شهرهای امان، دبی، شانگهای، سئول، توکیو، بنگلادش، هوچی مین، مانیلا، سنگاپور، جاکارتا، سیدنی، نایروبی، کائپالا، کیگالی، لاگوس، آکرا، دکار، کازابلانکا، کیپ تاون، مکزیکو سیتی، بوگوتا، لیما، سانتیاگو، بوینس آیرس و ساو پائولو سفر خواهد کرد.

درباره سیداستار جهانی
سیداستار جهانی رقابت منحصر به فردی برای استارتاپ های در کشور های در حال توسعه و رشد می باشد. این سازمان در ژنو، سوئیس توسط آلیس دو تونک و پیر-الان مسون تاسیس شده است.
بعد از موفقیت دور اول این رقابت ها در سال ۲۰۱۳، این سازمان قصد ساختن بزرگترین شبکه کارآفرینان را در سطح جهانی دارد.

عضویت در خبرنامه کانون


کانون کارآفرینی ایران

ارسال یک پاسخ