Take a fresh look at your lifestyle.

افتتاحیه اولین کمپ تابستانی کارآفرینان فردا

0 178

افتتاحیه اولین کمپ تابستانی کارآفرینان فردا در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای

به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی ، سی ام مرداد ماه سال جاری ، اولین کمپ تابستانی کارآفرینان فردا با مشارکت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، به میزبانی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای  و با همکاری موسسه توسعه کارآفرینی هند در سالن آمفی تئاتر شهید آوینی این مرکز افتتاح گردید. این افتتاحیه که با حضور دکتر پرند معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، ”  پرفسور صیدیکو ، دکتر شوکلا ، دکتر راجیو جوشی ” از موسسه توسعه کارآفرینی هند ، مدیران ستادی ، معاونین مرکز تربیت مربی و شرکت کنندگان این دوره به همراه خانواده های خود با هدف تربیت نسل آینده در زمینه کارآفرینی و اشتغال زایی مولد ، آغاز گردید .

نخستین کمپ تابستانی کارآفرینان فردا ، به مدت شش شبانه روز توسط اساتید برجسته موسسه توسعه کارآفرینی هند با همکاری اساتید کارآفرینی مرکز تربیت مربی با مدیریت دپاتمان علوم تربیتی و کارآفرینی این مرکز طی برنامه زمانبندی مشخص ، نوجوانان و جوانان شرکت کننده را با انجام فعالیت های هدفمند ، مفاهیم هدف گذاری ، موفقیت ، کسب و کار ، کارآفرینی خلاق ، آشنا خواهند کرد.

این اردوی هشتاد نفری تابستانی برای اولین بار ، با بهره مندی از تجربه بیش از بیست سال تجربه کمپ تابستانی موسسه توسعه کارآفرینی هند ، در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در حال برگزاریست  .

لازم به ذکر است ، چشم انداز این طرح ، الگو برداری از تجارب موفق در زمینه توسعه فرهنگ کارآفرینی و ترویج آن در سراسر ایران اسلامی است تا فاز بعدی این برنامه برای مربیان کارآفرینی سراسر کشور برای تابستان آینده محیا و اجرا گردد .

اوقات فراغت از درس و مدرسه ، بهترین فرصت برای آموزش سبک و مهارتهای ضروری زندگی و کار در جامعه متغییر امروزی است تا نسل فردایمان با در پیش رو داشتن اقتصاد و فرهنگ مقاومتی ، خلاقیت در نوآوری و خودشکوفایی را سر لوحه پیشرفت علوم و فنون جدید و تکنولوژی برتر جهان نمایند ، از این رو سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای با توجه به خلاء فرهنگ صحیح آموزش مهارتی ، تخصصی و انتقال مناسب تجارب و همچنین اجرای درست پازل آموزش های مهارتی ، تصمیم به برگزاری و ملی سازی این دوره ها نموده است .

امید است با شعار ”  ما به نوجوانان کارآفرینی آموزش می دهیم چرا که معتقدیم موفقیت فردا از امروز آغاز می گردد ” و بهره مندی از امکانات موجود بتوانیم نسلی پر نشاط و توانمند با آینده ای روشن برای جوانان ایران اسلامی ، تربیت نماییم.


صفحه اصلی

ارسال یک پاسخ