Take a fresh look at your lifestyle.

5 نکته برای اینکه وب سایت شما خواننده بیشتری داشته باشد

0 220
5 نکته برای اینکه وب سایت شما خواننده بیشتری داشته باشد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

5 نکته برای اینکه وب سایت شما خواننده بیشتری داشته باشد

اکثر بازدید کنندگان وب سایت در سه تا پنج ثانیه اول بازدیدشان اگر جذب آن شدند، به خواندن دقیق آن می پردازند. بنابر این برای ایجاد تاثیر شگرف، وب سایت شما نیاز دارد به اینکه به آسانی مرور و خوانده شود. اگر شما یک وب سایت خوش خوان ایجاد کنید، بازدید کنندگان مطالب شما را خواهند خواند و آنرا در شبکه های اجتماعی به اشتراک خواهند گذارد و بدین ترتیب خرید بیشتری از وب سایت شما انجام خواهد شد. اینجا پنج نکته که می تواند به شما در شروع این روند کمک کند، ذکر خواهیم کرد.

مطالبی تهیه کنید که در آینده نیز خوانده شوند و جذاب باشند. یا اگر مطالب قدیمی می گذارید سعی کنید با آمار و اطلاعات جدید آنها را بروز کنید.

اگر مطالب را در فرمت ضعیفی ارائه کنید حتی اگر آموزنده هم باشند، بازدید کنندگان وب سایت تان را جذب نمی کند. از فونت های ساده و رنگی استفاده کنید تا به راحتی دیده شوند. مطالب خود را پاراگراف بندی کنید و از شماره لیست ها برای برجسته کردن اطلاعات استفاده کنید. همچنین می توانید از تصاویر، نمودارها و اینفوگرافی های مرتبط نیز برای توضیح بیشتر متن استفاده کنید. عناصر بصری فوق العاده، نیز توجه بازدید کنندگان را جلب می کنند. هدف اصلی از مطالب وب سایت را فراموش نکنید که در واقع بالا بردن فروش و کسب درآمد برای کسب و کار شما است. فرض کنید که هر بازدید کننده که وب سایت شما را می بیند به صورت بالقوه یک مشتری است که می خواهد در مورد کسب و کار شما اطلاعاتی کسب کند و محصولی را بخرد. باید مطمئن شوید که کسی که مطالب شما را می خواند به سرعت می تواند به منوی پیمایش دسترسی پیدا کند و تنها با یک کلیک ماوس، اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کار شما و یا تکمیل یک معامله خرید را به انجام رساند. اگر آنها به سرعت نتوانند به دلیل پیمایش پیچیده و یا طراحی ضعیف وب سایت، هر یک از فعالیتهای مورد نظرشان را انجام دهند، وبسایت شما را ترک خواهند کرد و نوع ساده تری را خواهند یافت.

امروزه بسیاری از مردم از طریق گوشی های هوشمند و تبلت به اینترنت دسترسی دارند، بنابر این بسیار مهم است که یک وب سایت موبایل پسند ایجاد کنید. بازدید کنندگان نمی خواهند مطالب شما را به نحوی بخوانند که مدام نیاز به زوم کردن یا بالا پایین دادن صفحات داشته باشند. هزینه ارتقاء به یک طراحی که برای تلفن های همراه هوشمند نیز مناسب باشد، ارزش تغییر را دارد. مطالب شما یک بخش بسیار مهم از وب سایت است، بنابراین مطمئن شوید که از هر صفحه دیگری قابل دسترسی است. آیا بازدید کننده ای که وارد صفحه اصلی وب سایت شما می شود، می تواند به سرعت محتوای آن را شناسایی کند؟ وبلاگ خود را طریق منوی اصلی دسترس پذیر کنید و همچنین گزیده ای از چند پست گذشته را در هر صفحه به صورت پیش نمایش بگنجانید. به طوری هر بازدید کننده تنها با یک کلیک قادر به دسترسی آسان به اطلاعات مورد نظرش باشد. اثر بخشی مطالب خود را با اجرای نکات راهنمای بالا بهبود دهید و خواندن آن را برای هر بازدید کننده ای راحت تر کنید تا در نهایت درآمد خود را از این طریق افزایش دهید.

منبع: entrepreneur.com


صفحه اصلی

ارسال یک پاسخ