Take a fresh look at your lifestyle.

10 راه برای تبلیغات با کم ترین هزینه

0 173

10 راه برای تبلیغات با کم ترین هزینه

پول خود را صرف تبلیغات گران قیمت در رادیو نکنید که ساعت 3 بعد از ظهر پخش می‌شود. سعی کنید همان هزینه را صرف تبلیغات بیش تر کنید.

1: از انتشارات محلی استفاده کنید

چه از طریق انتشارات موفق و چه از طریق تبلیغات طبقه بندی شده، استفاده از انتشارات محلی شما را در معرض دید مردم قرار می‌دهد.

2: وارد دایرکتوری های بیزینسی شوید

بسیاری از افراد زمان مواجهه با یک نیاز به سوی بانک اطلاعاتی کسب و کار روی می‌آورند. می‌توانید فهرستی براساس حروف الفبا از بانک اطلاعاتی رایگان تهیه کنید، مثلاً بسته های چند رسانه ای را که بانک اطلاعاتی ارائه می‌دهند در نظر بگیرید که می‌توانند مناسب تبلیغات آنلاین، دایرکتوری یا موتورهای جستجو باشند.

3: از تابلوهای اعلانات رایگان برای تبلیغ خود استفاده کنید

چاپ کاغذی تبلیغاتی و چسباندن آن روی شیشه سوپر مارکت یا تابلوی اعلانات می‌تواند باعث شود که تعداد زیادی از افراد تبلیغات شما را ببینند. از پیشنهادهای ویژه خود برای جلب توجه بیش تر استفاده کنید.

4: از کارت های ویزیت کسب و کارتان بیشتر استفاده کنید

کارت های ویزیت روش خیلی خوبی برای تبلیغات هستند. همیشه تعدادی از آنها را همراه خود داشته باشید و به افرادی که فکر می‌کنید مناسب هستند، 2 عدد بدهید. یکی برای خود دریافت کننده و دیگری برای اینکه او به فرد دیگری بدهد.

5: آگهی چاپ کنید و در سطح شهر پخش کنید

انداختن یک آگهی از درب منازل که روی آن نام کسب و کار شما، جزئیات تماس و پیشنهاد فروش منحصر به فردی درج شده باشد می‌تواند در اندک زمانی برای شما مشتری تولید کند. هزینه چاپ آگهی بسیار ناچیز است، حتی می‌توانید آگهی های خود را با دیگر کسب و کارها تبادل کنید.

6: کالاهایی با نام تجاری خود تولید کنید و بین مردم پخش کنید

تولید کننده چنین کالاهایی برای تمامی بودجه ها کالا در اختیار دارند. سعی کنید محصولاتی را انتخاب کنید که بیش تر به درد کاربران بخورد. محصولاتی چون تی شرت ها، جاسوئیچی، لیوان و خودکار می‌توانند انتخاب های مناسبی باشند. شما می‌توانید این محصولات را در اختیار مشتریان خود، فروشندگان و هر کسی در هر موقعیتی قرار دهید.

7: اسپانسر شیب یک تیم محلی را به عهده بگیرید

بیش تر تیم های کوچک دوست دارند که روی پیرهن شان لوگوی یک برند را در ازای کمی پشتیبانی و فراهم آوردن وسایل مورد نظر داشته باشند. با اینکار به علاوه می‌توانید هویت خود را در جامعه تقویت کنید.

8: از وسایل نقلیه عمومی برای تبلیغ استفاده کنید

در داخل وسیله یا ایستگاه های اتوبوس رانی، تاکسی رانی و قطار شهری از تبلیغات استفاده کنید. این نوع تبلیغات شما را روزانه در معرض دید هزاران نفر قرار می‌دهد.

9: از نام برند خود روی خودروی کاری خود استفاده کنید

حمل لوگوی خود بر روی خودرو و در زمان حرکت، باعث می‌شود حضورتان در شهر کاملاً مشخص باشد.

10: در پشت بلیت های مختلف برای خود تبلیغ کنید

بلیت ها در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند و معمولاً افراد بلافاصله آن ها را دور نمی‌اندازند، پس این بلیت ها می‌توانند تا پیش از پاره شدن مکان خوبی برای تبلیغات شما باشند.

مترجم: سارا صریحی

ماهنامه کارآفرین ناب- شماره 37- ص 72


صفحه اصلی

ارسال یک پاسخ