Take a fresh look at your lifestyle.

بهره گیری از طرح ها و برنامه های نوآورانه

0 230
بهره گیری از طرح ها و برنامه های نوآورانه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 23 مرداد 1393 ساعت 16:14

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تأکید کرد:

بهره گیری از طرح ها و برنامه های نوآورانه در راستای بهبود درآمدها و مدیریت هزینه ها

دکتر کورش پرند، رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به ارائه طرح ها و برنامه های نوآورانه توسط روسای مراکز آموزشی، مربیان و کارشناسان  این سازمان برای بهبود درآمدها و مدیریت هزینه ها  به منظور ارتقای وضعیت رفاهی کارکنان این سازمان تأکید کرد.

به گزارش پیک مهارت آنلاین، به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، دکتر کورش پرند، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس این سازمان در نخستین نشست تدوین برنامه عملیاتی و اجرائی – آموزشی  این سازمان در سال 1393 با بیان اینکه یکی از برنامه های این سازمان در سال جاری مدیریت هزینه ها و بهبود درآمد است از برگزاری نشستی در آینده نزدیک در این خصوص با حضور 600 روسای مراکز آموزش فنی وحرفه ای این سازمان خبر داد.

وی با تأکید بر عملیاتی بودن و ارائه طرح ها و برنامه های یادشده به صورت مدل از سوی روسای مراکز آموزشی، مربیان و کارشناسان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان داشت: طرح ها و برنامه های عملیاتی که به صورت آزمایشی در این خصوص اجرا شده اند در صورت ارائه حمایت می شوند.

بنا بر این گزارش نشت مذکور با حضور معاونان، مدیران ستادی و استانی که امروز مورخ 22 مرداد ماه سال جاری در محل ستاد این سازمان برگزار شد.


صفحه اصلی

ارسال یک پاسخ