Take a fresh look at your lifestyle.

ویژگی های بهترین مانتو و ویژگی های بهترین تولیدی مانتو تهران کدام است؟

0 1,012

ویژگی های بهترین مانتو و ویژگی های بهترین تولیدی مانتو تهران کدام است؟

تولیدی مانتو و مانتو بخش جدا ناپذیری از پوشش بانوان در ایران است و تولید و فروش مانتو و خرید از تولیدی پوشاک از جمله کسب و کارهای پر رونق است. مانتوها جنس ها و انواع مختلفی دارند که کاربرد مخصوص به خود را دارند. در ایران خرید مانتو بخش جدا ناپذیر از پوشش بانوان است که هر فرد بر حسب سلیقه و اندامی که دارد مدل مانتو خود را انتخاب می کند.

رعایت کردن اصول و نکاتی که در این قسمت به آنها می پردازیم میتواند به شما در انتخاب بهترین مدل خرید مانتو برای اندامتان از بهترین تولیدی مانتو تهران کمک کند.

پخش عمده مانتو در تهران

اگر از آن دسته از افرادی هستید که درشت اندام و چاق هستید باید بدانید:

خرید از تولیدی مانتو که مانتو های کوتاه و تنگ در پوشش خود و نیز مانتو هایی که دارای کمرهای کشی هستند خودداری کنید مانتو شما باید کاملا متناسب با اندام شما باشد نه خیلی تنگ نه خیلی گشاد، اگر سایز مناسب خود را پیدا نمی کنید شروع به دوخت مانتویی طبق سایز خود کنید. استفاده از نقش های راه راه افقی و شطرنجی در مدل مانتویتان سبب درشت تر نشان دادن شما خواهد شد. خرید مانتو هایی که دارای شکاف های جانبی هستند برای اندام شما مناسب تر و شما را به هنگام حرکت کمتر اذیت خواهند کرد.

اگر شکم بزرگی دارید باید بدانید:

از خرید مانتو هایی که از قسمت کمر تنگ انتخاب کنید زیرا با پوشیدن این نوع مانتو شکم شما بزرگتر از آنچه هست نشان داده خواهد شد از تولیدی مانتو که یک طرف لباس بر روی طرف دیگر پیچیده می شود یا یک فرم راسته دارند استفاده کنید و سعی کنید مانتوهایی را انتخاب کنید که در قسمت کمر و میانی بدن جیب، پلیسه و چین نداشته باشند.
نیمه پایینی بدن تان بزرگ تر از نیمه بالایی بدن تان است.

اندام های گلابی شکل بهتر است در پوشش خود از شلوار طرح ساده و مانتوی طرح دار استفاده کنند در واقع لباس های طرح دار و رنگ روشن سبب بزرگ تر نشان دادن اندام خواهند شد مانتو هایی که در قسمت نیم تنه بالایی برجسته و کار شده هستند نیز برای شما مناسب خواهد بود.

اگر از آن دسته از افرادی هستید که قد بلند هستید باید بدانید :

برای خرید مانتو مانتویی که کاملا یک رنگ است قد شما را بلند تر از آنچه هستید نشان می دهد پس هر گاه به دنبال این هستید که کوتاه تر و مناسب تر از قد تان نشان دهید باید تیپ تان یکدست نباشد و حداقل از دو رنگ در تیپ تان استفاده کنید و به این نکته توجه کنید که رنگ ها در کنار هم هارمونی زیبایی را ایجاد کنند.

مانتوهای خیلی کوتاه نیز قد بلند شما را بیشتر نمایان خواهند کرد بهتر است از مانتوهایی استفاده کنید که انحنای بدن تان را بیشتر نمایان کند مثل مانتو های کمردار.

اگر از آن دسته از افرادی هستید که قد کوتاه و لاغر اندام هستید باید بدانید :

مانتوهای ساده را انتخاب کنید و از خرید مانتو هایی که برای شما گشاد یا خیلی تنگ هستند اجتناب کنید. لباس هایی با خطوط عمودی میتوانید به بلند نشان دادن قدتان کمک کند.

تولیدی مانتو عمده ارزان

درسته که تولید مانتو عمده ارزان الان رقابت سنگینی میان فروشندگان مانتو میباشد ولی یک نکته بسیار مهم و جالبی که مشتری آن را درک نمیکند کیفیت مانتو میباشد هر چه تولید مانتو عمده ارزان قیمت پایین تری دارد ولی کیفیت آن خیلی مهم است که اصلا به آن دقت نمیکنند . تجربه خرید تولیدی مانتو عمده ارزان را از دست ندهید . قابل توجه فروشندگانی که میخوان مانتو ارزان ارائه بدهند حتما به فروشگاه مانتو فروشی در تهران یک بار هم شده بازدید انجام بدن . مانتوهای ما دوسته برای فروش میباشند: اول اینکه تولیدی مانتو عمده ارزان و مانتو های مخصوص فروشگاهای مزونی . که واقعا هر دوسته از کیفیت پارچه مانتو یی عالی برخوردار هستند.

تولیدی مانتو ارزان در تهران

مانتو ها بر اساس فصل به موارد زیر تقسیم می شوند:

  • مانتو بهاره : جنس لطیفی دارند و از رنگ های روشن برای دوخت آنها استفاده شده است.
  • مانتو تابستانه : جنس آنها به صورتی است که هوا بتواند به داخل آنها نفوذ کند.
  • مانتو پاییزه : از مانتوهای بارانی برای این فصل به دلیل عدم نفوذ آب در آنها و ضخیم بودن آنها به مقدار کافی استفاده خواهد شد.
    • مانتو زمستانه : جنس این نوع از مانتو ها کلفت است و گرمای زیادی دارند مانند جنس کتان یا پارچه های پشمی.
    مانتو ها بر اساس مکانی که میخواهید آنها را بپوشید به موارد زیر تقسیم میشوند :
  • مانتو دانشجویی
  • مانتو مجلسی
  • مانتو اداری

جنس مانتو

جنس مانتو در خرید از تولیدی مانتو مسئله بسیار مهمی است که باید به آن توجه کرد تا رضایت کاملی پس از خرید آن داشته باشید.

چرا تولید مانتو ارزان :

شاید بقیه تولید کنندگان به این موضو ع اهمیت زیادی بدهند و مانتو را با کمترین کیفیت برای فروشندگان ارائه بدهند ولی مانتو آگرین سعی کرده بهترین پارچه بهترین ها را برای فروشندگان در معرض فروش بگذارد همین امر باعث شده که تولیدی مانتو آگرین میان مردم بدخشد .

دسته بندی مانتو بسیار زیاد هستند که به یکی از پر فروش ترین دسته بندی میپردازم | مانتو تابستانه طرح اسپرت

. یکی از پرفروش ترین مانتو های سال مانتو های تابستانه می باشد که اونوع اسپرت میباشد . حمایت کالای ملی در تولیدی مانتو عمده ارزان. تولیدی مانتو ارزان ما بدرد کسانی میخورند که بخواهند مانتو های حراجی راه اندازی کنند.

تولیدی مانتو تهران

نحوه راه اندازی یک تولیدی مانتو در تهران

اگر در ابتدای راه هستید در اولین قدم باید تکلیفتان را با خودتان روشن کنید که چرا می خواهید یک تولیدی مانتو راه اندازی کنید. در تولید مانتو برای موفقیت نباید ملاک اولتان در آمد زایی باشد و در عین حال نباید عجله برای داشتن سود داشته باشید. تولیدی مانتو دارای فراز نشیب های زیادی است و لازمه آن صبر و بردباری می باشد و پیش از هر چیز به علاقه و هدف نیاز دارد پیشنهاد می کنیم حتی به فکر ضرر کردن هم باشید و آماده مقابله با مشکلات پیش رویتان باشید.

مقدمات راه اندازی تولیدی مانتو

_ تهیه مکان ، دستگاه ها و لوازم لازم

_ جذب نیرو و طراح مانتو

_ تهیه مدل و الگو

_ تهیه مواد اولی

بازاریابی اینترنتی و فروش

نکات مهم در تولید مانتو

 داشتن دانش کافی درباره پارچه های مانتویی

_ بازار فروش و نحوه بازاریابی را مورد بررسی قرار دهید

_ میزان هزینه تولید را تا حد امکان کاهش دهید_ هر کس در تولیدی مانتو دارای یک وظیفه مشخص باشد.

انواع تولیدی مانتو

تولیدی های مانتو به دو دسته کلی تقسیم میشود : یک دسته از تولیدی ها مزدی دوز هستند یعنی زیر مجموعه تولیدی های بزرگ هستند و مدل های آنها را تولید می کنند این دسته از تولیدی ها مناسب افراد کم تجربه در زمینه تولید مانتو می باشد تا کسب تجربه کنند.

دسته دوم تولیدی های مانتو تولیدی های بزرگ هستند که صاحب برند و مشهور در زمینه تولید و فروش مانتو می باشند.

مواد و لوازم یک کارگاه تولیدی مانتو

برای راه اندازی یک تولیدی کوچک حداقل نیاز به وسایلی از قبیل : میز برش ، راسته دوز ، زیگزال ، چرخ های دکمه مادگی ، بخار و … می باشد.

مقدار سود یک تولیدی مانتو و لباس

برای این کار به چند نفر طراح، برشکار و کمک‌برشکار، خیاط و کمک‌خیاط نیاز دارید که باید حقوق آنها را هم بدهید!
تقریبا هر طراح یک‌‌ونیم تا ۲میلیون تومان حقوق میگیرد یا میتوانید با هزینه کردن ۷۰ الی ۱۰۰ هزار تومان طرح های را بخرید.
همچنین درآمد برشکار اگر حرفه‌ای باشد، از ماهی ۴تا ۵ میلیون تومان شروع می‌شود.  حقوق کمک برشکارها و کمک خیاط ها هم معمولا توسط خود خیاط ها و برشکارها تعیین می‌شود؛ اما مبتدی‌‌ترین آن‌ها بین ۸۰۰هزار تا یک میلیون تومان حقوق می‌گیرند.

درآمد تولیدکننده هم تا حد زیادی به اوضاع بازار و فضای رقابتی بازار دارد؛ اما معمولا این میزان کمتر از سه میلیون تومان در ماه نیست. البته گاهی درآمد دو ماه یک تولیدکننده به ۵۰میلیون هم برسد و ماه‌های دیگر اصلا سودی نداشته باشند و حتی ضرر هم بدهند!

مجوزهای لازم

برای جلوگیری از مشکلات احتمالی، اخذ مجوز اهمیت بالایی دارد. برای این امر می‌توانید به اتحادیه‌های مربوطه‌ی شهر خود مراجعه و با ارایه‌ی مدارک، جواز کسب دریافت کنید. جواز کسب، اجازه‌نامه‌ای است که طبق مقررات قانون نظام صنفی از طرف اتحادیه‌ی صنوف تولیدی و خدمات فنی، به فرد صنفی برای اداره‌ی محل کسب شخصی داده می‌شود. در شرکت‌هایی که به ثبت رسیده‌ است، پروانه به نام شرکت صادر می‌شود.

سرمایه مورد نیاز

اگر می‌خواهید وارد کار تولیدی شوید، بدانید با سختی‌های زیادی روبه‌رو خواهید بود. پیدا کردن خیاطان حرفه‌ای، تهیه کردن سرمایه اولیه، یافتن بازار برای فروش، توان رقابت در بازار و خلاقیت و بسیاری عوامل دیگر از دشواری‌های این حرفه محسوب می‌شوند. معمولا بیشترین سرمایه را جا و مکان کار می‌گیرد. علاوه بر آن، سرمایه اولیه بستگی زیادی به گستردگی کار دارد. گاهی یک تولیدکننده کار را با پنج نفر شروع می‌کند و به تعداد ۱۰۰ الی ۲۰۰ عدد تولیدی در هفته بسنده می‌کند؛ اما یک تولیدکننده دیگر تصمیم می‌گیرد وسیع‌تر آغاز به کار کند؛ سرمایه این دو نفر با هم متفاوت است.
اما به طور میانگین اگر کسی بخواهد یک تولیدی مانتوی با ۲۵ تا ۳۰ کارگر راه بیندازد، به طور میانگین باید ۳۰۰ میلیون تومان سرمایه اولیه داشته باشد.

ارسال یک پاسخ