Take a fresh look at your lifestyle.

راهکار درآمد میلیونی از کسب و کار اینترنتی آموزشی

0 590

راهکار درآمد میلیونی از کسب و کار اینترنتی آموزشی

کسب و کار رویایی تان ایجاد کنید ، خود و دیگران را شگفت زده کنید و آن طور که می خواهید زندگی کنید.

این چیزی است که این مقاله می خواهد به شما هدیه دهد ، امیدوارم قبول کنید!

ساعت ۲٫۵ صبح است ، و تو از خواب بیدار می شوی و احساس می کنی که میز کنار تختت تا این حد که از خواب بیدارت کند  تکان می‌خورد. یک اعلان روی تلفن شما سایه سفیدی را بر روی دیوار کنار تخت‌خواب تان ایجاد کرده ، می‌دانید که باید بخوابید ، اما از روی کنجکاوی گوشی خود را برمی دارید و انگشتان را بر روی صفحه لمسی تکان می دهید.

یک اعلان جیمیل است. به طور معمول ، لود آن می‌تواند تا دیر وقت طول بکشد ، چه کسی وقت دارد که در ساعت ۲٫۵ به ایمیل پاسخ دهد؟ سپس با همه بی حالی موضوع ایمیل را می‌خوانید :

میفهمید که اسپم نیست ، واقعا واقعیه ! …… لعنتی تو همین الان ۲۰۰ هزار تومان درآمد ایجاد کرده ای.

چه حسی خواهد داشت اگر این اتفاق هر شب رخ دهد؟ چگونه می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد وقتی بدانید که شما یک کسب و کار دارید که هر روز به طور خودکار برای شما پول می سازد ، چه شما تصمیم بگیرید که در آن روز کاری انجام دهید چه این تصمیم را نداشته باشید.

چگونه زندگی شما تغییر خواهد کرد اگر امنیت نهایی را داشته باشید و بدانید یک ارتش از فروشندگان در ساعت کاری و غیر کاری برای شما کار می‌کنند تا شما را به پول برسانند و شما مجبور نیستید به آن‌ها حتی یک ریال  پول بدهید؟

زندگی شما چه تغییری خواهد کرد که کسب و کارتان به شما این آزادی را خواهد داد که از هرجای دنیا که هستید بتوانید کسب و کارتان را مدیریت کنید و درآمدزایی کنید.

برای بعضی از مردم ، این مهم به نظر می آید داستان علمی‌تخیلی است یا بدتر از این نیز است ، بسیاری تصور می کنند اینها تبلیغات مزخرف است و به هیچ عنوان امکان ندارد.  اگه الان داری به این موضوع فکر می کنی ، کاملا تو را درک میکنم.

فقط از تو یک چیز می خواهم به من اعتماد کن.

من قدرت کسب و کار اینترنتی آموزشی را به تو نشان خواهم داد و فقط کافیست تا آخر این مقاله با من باشی ، من به تو اثبات خواهم کرد همه این مزایا و اتفاقات می تواند بسیار بیشتر ممکن باشد.

درآمد میلیونی ؛ واقعیت تکان دهنده کسب و کار اینترنتی آموزشی

من فکر می‌کنم که یک مزیت برجسته که بیشتر مردم را در مورد محصولات و دوره های آموزشی آنلاین شگفت‌زده می‌کند ، این است که چقدر پول می‌توان با یک لیست ایمیل نسبتا کوچک و نصف و نیمه تولید کرد.

یک مثال سریع : فرض کنیم که شما یک عکاس آتلیه ای هستید که می‌خواهد به مبتدیان آموزش دهد که چگونه در این صنعت شروع به کار کنند. شما تصمیم می‌گیرید که یک دوره کوتاه‌ مدت ارزان را ایجاد کنید که دستورالعمل گام ‌به ‌گام برای گرفتن عکس‌های عروسی عالی است

این اولین محصول شماست و به اندازه کافی ساده است ، درست است؟

شما یک وبلاگ راه‌اندازی می‌کنید و شروع به نوشتن در مورد ایده‌های عکاسی خود می‌کنید ، و کاربران اینترنت به کندی شروع به ثبت نام در فهرست ایمیل تان خواهند کرداین اتفاق در طول یک شب رخ نمی‌دهد ، اما چون ماه‌ها سپری می‌شود و شما به نوشتن ادامه می‌دهید ، مشترکان در جریان قرار می گیرند و بعد از شش ماه ، احتمالا شما هزاران مشترک ایمیل در اختیار خواهید داشت.

شما دوره آموزشی خود را ۲۰۰ هزار تومان قیمت گذاری میکنید  و سپس دوره آموزشی تان به فهرست ایمیل تان معرفی و پیشنهاد می کنید.

واقعیت وضعیت فروش ( نه فقط فروش آنلاین محصولات آموزشی ) این است که تنها بخشی از مردم علاقمند و خریدار هستند  و این خوب است. شما به همه نیاز ندارید که خرید کنند ،  شما تنها کسانی را می‌خواهید که درگیر و علاقه‌مند به محصول و دوره های آموزشی تان هستند.

خوب حالا فرض کنید که از هزار نفر در فهرست ایمیل تان ، نرخ فروش ۵ درصد را دریافت می‌کنید  که برای یک لیست کوچک و درگیر غیر واقعی نیست.

۵% از ۱۰۰۰ نفر = ۵۰ نفر (فروش)

۵۰ فروش ۲۰۰ هزارتومان = ۱۰ میلیون تومان

این ۱۰ میلیون تومان از یک فهرست ایمیل کوچک است و این در حالی است که شما در آغاز کسب و کارتان هستید و در حال ایجاد اعتماد در بین مشتریان و دنبال کنندگان تان هستید. این عدد به شدت پتانسیل بزرگ شدن دارد.  به  هر حال من در مورد تو نمی‌دانم، اما این پول زیادی برای من است ، حداقل برای کسب و کاری که با حداقل سرمایه شروع کردم و زمان زیادی نیست که کسب و کارم را آغاز کرده ام.

توجه کنید شما به شما به مشتریان بیشتر و بیشتر برای سودآوری بیشتر نیاز نخواهید داشت و کاری که باید انجام دهید این است که از مشتریان خود محافظت کنید و با پشتیبانی های خوب آنه را همیشه راضی و خوشحال نگه دارید و در آینده پیشنهادهای شگفت انگیزتری به آنها بدهید.

 

کسب و کار اینترنتی آموزشی

 

حالا اجازه دهید با اعداد کمی بازی کنیم

احتمالا می خواهید درآمدتان را بیشتر کنید ، من به شما پیشنهاد میکنم دوره آموزشی جامع و ارزشمندی را طراحی و پیاده سازی کنید. به طور مثال دوره جامع صفر تا صد عکاسی که از مقدمات انتخاب دوربین مناسب توضیح خواهید داد تا این که چگونه به صورت حرفه ای عکاسی کنند. بنابراین زمان بسیار بیشتری باید تدریس کنید و برای مشتریان ارزشمند خواهد بود.

این دوره با قیمت ۲ میلیون تومان قیمت گذاری میشود ( با گزینه پرداخت اقساطی برای راحتی مردم) فرض کنید از آنجایی که قیمت دوره  بسیاربالاتر دوره قبلی است ،  نرخ فروش از ۵% به ۱% کاهش خواهد.

۱%  از ۱۰۰۰ نفر = ۱۰ نفر (فروش)

۱۰ فروش ۲ میلیون تومان = ۲۰ میلیون تومان

بعد از افزایش قیمت‌های تان، حتی با کاهش قابل توجه تبدیل فروش ، شما هنوز هم درآمد خود را دوبرابر کرده‌اید. ۲۰ میلیون تومان بخش قابل‌توجهی از درآمد سالانه مردم است و شما موفق شده‌اید آن را با ایجاد محصولی که مردم نیاز دارند و پیدا کردن ۱۰ مشتری در جایی از جهان که مایل به پرداخت ارزش آن هستند انجام دهید.

از آنجا که فهرست ایمیل شما روز به روز در حال رشد ، سود شما نیز افزایش خواهد یافت. اما همه اینها براساس همان مدل اصلی ارائه محتووای ارزشمند ، هدایت افراد به فهرست ایمیل و ارائه پیشنهاد خرید و البته رد نشدنی است.

این جادو نیست ، فقط ریاضی است

می‌بینی چه اتفاقی افتاد؟ با ایجاد یک محصول ۲۰۰ هزارتومانی و فهرست متوسط توانستیم درآمد نسبتا خوبی کسب کنیم و همین طور با یک محصول جامع و البته با قیمت ۲ میلیون تومان به یک درآمد قابل توجه کسب کردیم. این درآمد درحالی است که فقط با فروش یک محصول به دست آمده است و مدرسان هوشمند به خوبی از دیگر فرمت های آموزشی (کتاب ، کتاب الکترونیک ، ویدیو ، صوت ، سمینار و سخنرانی ، وبینار و …..) استفاده می کنند و درآمد سالیانه قابل توجه ای ایجاد می کنند. این قدرت کسب و کار اینترنتی آموزشی است که می تواند مقادیر باور نکردنی ای را با تعداد کمی از مشتریان ایجاد کند.

یادداشت: من به عمد ریاضی را در اینجا ساده می‌کنم تا شما بتوانید این فرصت بی نظیر را دریابید و فرآیند کلی برای ایجاد یک کسب‌ و کار اینترنتی آموزشی را درک کنید. این یک نوشته نیست که شما فقط آن را بخوانید و آن را فراموش کنید و این را خوب میدانم که هر کاری ابتدایش بسیار سخت به نظر می رسد اما هر کاری به هر حال قابل انجام است و کافیست راه حلش را پیدا کنید.

داشتن کسب و کاری برای خودمان هیچ وقت به این سادگی نبوده است

سخت است که هر روز کار کنیم و سخت تر ازآن این است که برای یک نفر دیگر کار کنیم ، نه ؟ اگر موافق هستید ، پیشنهاد میکنم کسب و کار خودتان را ایجاد کنید و بسیار منطقی است که به شما بگویم روی حوزه ای کار کنید که انعطاف پذیری و پتانسیل نامحدودی برای رشد و ارزش آفرینی خواهد داشت.

کسب و کار رویایی تان ایجاد کنید ، خود و دیگران را شگفت زده کنید و آن طور که می خواهید زندگی کنید.

منبع: به ایده

 

ارسال یک پاسخ