Take a fresh look at your lifestyle.

تازه های تکنولوژی

0 265

تازه های تکنولوژی

1- حس مهندس شدن با 2 برنامه سرگرم کننده

نگاهی به فروشگاه برنامه ها برای آیفون و آندروید، حس خوردن یک نوشیدنی بیرون از ایستگاه آتش نشانی را به شما می دهد.  چنین فروشگاهی با تنوع بسیار می تواند شما را به تصمیم گیری برای خرید برنامه هایی که واقعاً ارزش زمان و پول شما را دارد، نزدیک کند.

Work flowy: این برنامه یک نجات بخش است. نصب آن ساده و آسان است و به شما کمک می کند لیست کارهای روزانه خود را آسان کنید، اجرای همه برنامه ها در یک نقطه بر روی تلفن همراه تان!

برنامه ای کاملاً کاربردی که برخی از طرفداران بزرگ این برنامه، نام ” تنش کم تر” را به این برنامه داده اند.

Oyster: این برنامه جنجالی به شما اجازه می دهد تا دسترسی نامحدودی به بیش از100.000 کتاب از طریق تلفن همراه با هزینه ای کم تر از 10 دلار در ماه داشته باشید. انتخاب گسترده و فهرستی از انواع عناوین و ژانرها وجود دارد و هیچ محدودیتی برای میزان کتابی که شما می توانید در یک ماه داشته باشید با عضویت در این برنامه وجود ندارد.

منبع: http://www.entrepreneur.com

2- طراحی IWATCH های اپل با سادگی باورنکردنی

اکثریت طرافداران محصولات شرکت اپل، منتظر شایعاتی که در مورد IWatch ، مچ بند کامپیوتریی که شرکت اپل به زودی در اوایل سال جاری راه اندازی می کند، هستند. طراح این مچ بند “تاد همیلتون” نه به خاطر شکل مچ بند بلکه به خاطر شکل برقراری تماس تاکنون مورد نقد قرار گرفته است.


https://www.google.com :منبع

3- خودکار 2.0 چاپی سه بعدی: کوچک تر، سبک تر و سریع تر

خودکارهای سه بعدی یکی از مفاهیم “رفتن به آینده” است. روش استفاده از خودکارهای سه بعدی به این صورت است که می توانید اشکال را در هوا رسم کنید، این خیلی دور از تصور است اما شرکت لیکس نام خود را به عنوان سازنده “کوچک ترین قلم 3-D  در جهان” با ضخامت قابل مقایسه ای نسبت به یک قلم طبیعی در بازار ثبت کرده است.

خودکار Lix را به آسانی یک قلم هر روز نمی توان استفاده کرد. این خودکار به پورت USB  متصل می شود و از رشته های پلاستیکی تغذیه می کند، اما خروجی آن ارزش استفاده از آن را دارد. قلم اجازه می دهد تا کاربر در سه بعد طراحی کند، پلاستیک به سرعت ذوب شده و پس از سرد شدن به اشکال مستقل تبدیل می شود. هزینه ی محصول Lix 3-D برای ورود به بازار حدود  139.95دلار تخمین زده شده است.


http://www.entrepreneur.com

4- چرا نایک از جنگ مچ بندهای + FuelBand طفره می رود؟

این مسأله سبب ایجاد یک حس خاص برای نایک می شود، نایک که پیشگام یکی از محصولات پیشرو در بازار است، در حال تولد پوشاک قابل انتقال است. مچ بند نایک+ FuelBand  هنگامی که در مچ دست قرار می گیرد، پاهای شما را هنگام ورزش ارزیابی کرده و گام هایتان را طبق سیستم NikeFuel یعنی مبتنی بر امتیازدهی خود، ردیابی و تجزیه و تحلیل می کند.

بنا به گزارش اکثریت اخراج شده از تیم FuelBand  ، جلوگیری از ساخت این محصولات به دلیل ساختن نسخه باریک این دستگاه های برنامه ریزی شده آغاز شده است.

منبع: http://www.forbes.com /:

 

مترجم: هلیا حجازی


صفحه اصلی

ارسال یک پاسخ