Take a fresh look at your lifestyle.

حضور شتابدهنده‌ها و استارتاپ‌ها در نمایشگاه فناوری و نوآوری INOTEX ۲۰۱۷

222

حضور شتابدهنده‌ها و استارتاپ‌ها در نمایشگاه فناوری و نوآوری INOTEX ۲۰۱۷

 

ششمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری”INOTEX” به همت پارک فناوری پردیس و با پشتیبانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ۲ تا ۵ خرداد میزبان بیش ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران خواهد بود.

 

در این رویداد که با هدف تعریف همکاری‌های بین‌المللی فناوری و ارتقای توان فناورانه شرکت‌های ایرانی برگزار می‌شود جمع کثیری از صاحبان فناوری، صنعتگران، دانشمندان و بازرگانان داخلی و خارجی حضور دارند.

سیدعلی هزاوه مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس درخصوص فعالیت‌های این مرکز در نمایشگاه گفت: در جریان نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۷ ما یک رویداد و دو پاویون اختصاصی را اجرا خواهیم کرد.

وی در خصوص رویداد مربوطه اضافه کرد: “رویداد کارآفرینی” که یک رویداد ترویجی با رویکرد آموزشی است قصد دارد تا تیم‌ها و افراد علاقه‌مند به فرایند کارآفرینی را آموزش دهد تا بتوانند اطلاعات لازم در فرایند ایده تا عمل و کارآفرینی را کسب کنند.

 

استارتاپ و شتابدهنده

 

وی تصریح کرد: در جریان این رویداد بیش از ۳۰ نفر از علاقه‌مندان صاحب ایده که پ‍یشتر ثبت نام کرده اند در فضایی اختصاصی مستقر می‌شوند و می‌توانند با اشتراک گذاری ایده‌های خود مهارت‌های کارآفرینی را بیاموزند و به پیشبرد و اجرایی شدن ایده‌های هم کمک کنند.

هزاوه تأکید کرد: البته در این رویداد استادان و مربیان هم برای ارائه مشاوره و آموزش حضور دارند و در نهایت سه تیم برتر ارزیابی، شناسایی و معرفی خواهند شد.

مدیر مرکز رشد فناوری در ادامه به تشریح دو پاویون اختصاصی پرداخت و گفت:”پاویون شتاب دهنده‌ها” و “پاویون استارت آپ‌ها” هم در جریان نمایشگاه مستقر می‌شوند و می‌توانند در طول ۴ روز نمایشگاه خود را به شرکت کنندگان و سرمایه گذران معرفی کنند.

هزاوه تصریح کرد: در بخش شتاب دهنده‌ها؛ ۱۰ شتاب دهنده فعال و موفق کشور در کنار یکدیگر معرفی می‌شوند تا صاحبان ایده بتوانند خدمات و حمایت‌های آن‌ها را مقایسه کرده و در آینده استارت آپ‌های خود را به کمک یکی از آن‌ها آغاز کنند، همچنین بیش از ۴۰ استارت آپ که اغلب ایده هایشان به مرحله اجرایی رسیده در پاویون اختصاصی استارتاپ‌ها حضور دارند تا ضمن معرفی خود به جامعه هدف، بتوانند از جلسات مشاوره‌ای بهره‌مند شوند.

 

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.