Take a fresh look at your lifestyle.

7 عاملی که فقط کارآفرینان بزرگ می دانند

0 376

7 عاملی که فقط کارآفرینان بزرگ می دانند

رهبری در گروه خونی انسان ها وجود ندارد. هیچ کد ژنتیکی برای مدیر اجرایی شدن یا مؤسس کسب و کار شدن وجود ندارد. افراد از ابتدای تولد، کودکی، بزرگسالی، تحصیل و تجربه اندوزی، رفتار و انتخاب هایی که می کنند، شخصیت خود را می سازند.

شاید تعجب کنید اما رشد بدون هیچ اندوخته ای، شانس شما را برای به دست آوردن موفقیت در زندگی آینده تان از بین نمی برد. رشد همراه مشکلات در محیطی رقابتی می تواند تأثیر مثبتی بر شغل شما داشته باشد. همه این ها به نحوه بهره بردن شما از این تجربیات بستگی دارد.

باورهایی درباره این موضوع که رهبران و کارآفرینان از کجا می آیند و بر چه مسائلی تمرکز می کنند، وجود دارد: چیزهایی که بر آن ها امروز تمرکز دارید، می تواند در حرکت های شما به سمت جلو تفاوت هایی ایجاد کند.

در حالی که هیچ طرح مشترکی برای رسیدن به موفقیت وجود ندارد، اما با این حال عوامل مشترکی در موفقیت افرادی که موفق هستند وجود دارد.

در این جا 7 عامل که به تجربه ثابت شده در هر کارآفرین بزرگی وجود دارد بیان شده است:

  1. 1. به هیچ وجه 4 ساعت یا 40 ساعت کار هفتگی وجود ندارد

از زندگی آن چه را دریافت می کنید که انجام داده اید. هیچ راه میانبری برای رسیدن به موفقیت وجود ندارد. هیچ گوی نقره ای یا قرص معجزه آسایی برای رسیدن به موفقیت بدون کار و فعالیت در دوران زندگی تان وجود ندارد.

  1. 2. چگونه تمرکز کنید

اولین قانون شروع، تمرکز است. در ابتدا برای دستیابی به مفهوم موفقیت باید تمرکز کنید. سپس در انجام، ارائه و به دست آوردن کشش مشتری و در پوسته پوسته شدن کسب و کار تمرکز می کنید. تمرکز این است که چگونه همه چیز انجام می شوند. اگر نمی دانید بر چه مسائلی تمرکز کنید و چطور آن ها را حل کنید، بهتر است کار روزانه خود را ترک نکنید.

  1. 3. خودتان

افراد زیادی زمان طولانی ای برای شناخت خود و این که می خواهند چه کارهایی در زندگی انجام دهند، صرف کرده اند. اگر شما هنوز پیدایشان نکرده اید به راه خود ادامه دهید، زیرا این عوامل شانس به دست آوردن شما در انجام کارهای بزرگ را چند برابر می کنند.

  1. 4. چگونه بر دیگران تاثیر بگذارید

کارآفرینان بزرگ به کارشان علاقه مندند. همیشه مواردی وجود دارد که آن ها قصد اثبات یا دستیابی به آن ها را دارند. نظم دهی به شلوغی ها آن ها را به سمت جلو حرکت می دهد و به دیگر افراد نیز انگیزه می بخشد. ویژگی های رهبری، هوش هیجانی، درون گرایی و برونگرایی، تعهد شغلی، شما می توانید همه این ها را برای آینده داشته باشید.

  1. 5. چگونه کسب و کار انجام می شود

کارآفرینان با علم به کسب و کارشان به دنیا نمی آیند، اما بسیاری از موارد یاد می گیرند که چطور کسب و کارشان را شروع کرده یا توسعه بخشند. سرمایه گذاری، فروش، مشتریان، روابط و مذاکره؛ اگر شما را می ترسانند، باید خاطر نشان کنیم که شما به لیگ حرفه ای خوش آمدید. ممکن است بعضی از آن ها را داشته باشید، اما ابتدا باید درک شان کنید.

  1. 6. خدمت در کسب و کار، هنگامی که پیش می آید

هزاران کارآفرین و مدیر اجرایی دیده ام که خود را با کارگروهی، خود خدمتی، بله گفتن احاطه کرده اند. دیر یا زود آن ها شکست می خوردند.

  1. 7. هیچ پاداشی بدون ریسک به دست نمی آید

هر فردی می تواند کارآفرین باشد، اما هنگامی که ریسک پذیر نباشد، نمی تواند کارآفرین باشد. اگر می خواهید در کارتان موفق باشید باید بعضی نکات را حتماً در نظر بگیرید. راه ديگري وجود ندارد.

مترجم: فرزانه بختیاری


صفحه اصلی

ارسال یک پاسخ